Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Klas ve Cool Kadının Stili

Klas ve Cool Kadının Stili

Tesettür Ofis Stili Kombinleri 2014

Klas ve cool bir giyim stili en çok da çalışan kadınlara yakışıyor ya da en çok onlar klas ve cool bir görünüm yakalamak istiyorlar. Hangisi olursa olsun klas bir stili biz çok seviyoruz.

Asil duruşunuzu koruyup aynı zamanda da cool bir havaya sahip olmak ister misiniz? Ofis şıklığı için işte bu iki sihirli kelime yeterli olacaktır. Ofis ortamında ciddiyetten yana olmak altın kural. Ciddiyetini yitirmiş bir giyim tarzı emin olun ki kariyerinizi de etkileyecektir. Öncelikle giyim tarzınızı oturtmalı ve klas duruşunuzu her yeni iş gününde bunu korumalısınız. Aslında düşünüldüğü kadar zor ya da sıkıntılı değil: Ofis giyiminizdeki ciddiyeti, cool detaylarla kırın yeter. Nasıl mı? Gelin bir kaç kombin önerisi ile klas duruşa sahip olmanın detaylarını inceleyelim.

Tesettür Ofis Stili Kombinleri 2014

Brokar kap: Stella McCartney, Pantolon: Chanel, Eşarp: Valentino, Çanta: Moschino, Ayakkabı: Dolce Gabbana

Brokar Desenler

Ofis şıklığı için öncelikle brokar desenin asaletine kapılmalısınız. Nasıl mı? Desenli bir kap ile kumaş ve bol paça pantolon giyin. Altın detayının şıklığını kap-pantolon kombinasyonunuzun arasına yedirin.

Tesettür Ofis Stili Kombinleri 2014

Eşarp: Nine west, Bluz: Ellery, Etek: Ivy Stripe, Kap: Getaway Trench, Çanta: Salvatore Ferragamo

Cool ve Genç

İş yaşamının rutininden biraz sıyrılıp haftanın bazı günlerinde giyim tarzınıza ufak farklıklar katabilirsiniz. Örneğin klasik bir eteğin altına renkli spor ayakkabılarla hem cool bir hava yakalamanızı sağlayacak hem de stil bir görüntü sergileyeceksiniz.

Tesettür Ofis Stili Kombinleri 2014

Kap: Malene Birger, Etek: Barbara Casasola, Gömlek: Theory, Çanta: J.W. Anderson Moon, Ayakkabı: Pearl Pointed, Eşarp: Good&Co

Business Şıklık

Ciddiyet her iş kadınına yakışan ve olması gereken bir süstür. Ciddi tavrınızı giyim stilinize de yansıtmak istiyorsanız sade parçalara ağırlık verin. Minimal ve stil sahibi parçalarla business bir şıklık yakalamak elinizde.

Tesettür Ofis Stili Kombinleri 2014

Tunik: Mango, Pantolon: İpekyol, Ayakkabı: Miu Miu, Çanta: Balenciaga

Siyah ve Beyaz

İş dünyasının kaçınılmaz iki rengi siyah ve beyaz… Özellikle çalışan hanımların siyah ağırlıklı kıyafetlere herkesten çok daha fazla ihtiyacı olduğu kesin. Asil duruşu ve network çizgisiyle siyah rengini ofis yaşamına çok yakıştırıyoruz. Belki siyah ağırlıklı kombini beyaz detaylarla zenginleştirebilirsiniz.

1 Trackback

  • 2014-05-22 | Permalink |

    […] kombinimiz casul bir tarza sahip. Ofis stili için deuygun olacak olan bu kombinde kahverengi tonunda ince bir tasarıma sahip kemer kullandık. […]

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *