Kemerleri Sıkma Vakti!

Kemerleri Sıkma Vakti!

Kemer Bağlama Trendleri 2014

2014 yaz trendlerinin neler olduğuna çoktan keşfettik. Peki, ya aksesuarlar?

2014 yaz aksesuar trendlerinin başında kemerler geliyor. Evet, bu yaz heryerde sıklıkla karşımıza çıkacak olan kemerler ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz bilmiyoruz ama bizim kemerlere karşı ayrı bir ilgimiz olduğu aşikar.

Kemer Bağlama Trendleri 2014

Kombinlerimizde de sıklıkla önerdiğimiz aksesuarlardan birisi de kemerler. Peki, kemerleri en uygun şekilde nasıl kullanmalıyız derseniz size iki farklı kombinle özetleyelim mi? Cevabınız evetse gelin, kombin önerimizde kemeri nasıl kullandığımıza göz atalım…

Tesettür Giyim Kombin Trendleri

İlk kombinimiz casul bir tarza sahip. Ofis stili için deuygun olacak olan bu kombinde kahverengi tonunda ince bir tasarıma sahip kemer kullandık. Yumuşak dokulu bir kumaşla tasarlanan tuniğe yakıştırdığımız kemer kombinin en ufak ama önemli detayı. Nereden mi biliyoruz? Şimdi o kemerin olmadığını ve o tuniğin bol bir şekilde durdurğunu düşünün. Sizce de fazla salaş olmadı mı?

Tesettür Giyim Kombin Trendleri

İkinci kombinimizi ise özel günler için hazırladık. Siyah ve beyazın asaletinden çıkarak hazırladığımız bu koleksiyonda fiyonlu bir kemer kullandık. Bu kemer sayesinde siyah ve beyazın resmi duruşunu kırmış ve tabiri caizse hanımefendi bir tarz yakalamış olduk. İşte kombinlerinizde sizler de bu ufak ama önemli detaylara dikkat ederek stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Kemer Bağlama Trendleri 2014

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir