Tekbir 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tekbir 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tekbir Giyim 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tesettür giyimin köklü markası Tekbir Giyim şık tasarımlarla 2013 2014 Sonbahar Kış koleksiyonunu, hanımların beğenisine sundu. Koleksiyonda Tekbir’in her sezon şık modellerle dolu alternatifleri içerisinde, bütün hanımlara birçok farklı model seçeneği de sunuyor. Büyük beden koleksiyonu ile de birçok hanımın tercihi olan Tekbir, modelleriyle zarif klasik ve fazlasıyla iddialı.

Birbirinden şık pardesüleri yine bu sezon Tekbir’in sonbahar kış koleksiyonunda görmekteyiz. Ayrıca trençkot ve kap modelleri, rahat formlarla bir seçenek sunuyor. Klasik ve sade modeller olduğu kadar, üniformatik modeller ile de tüm hanımların beğenisine sunuluyor. Pardesü modellerinde siyah, kahve ve yeşil renklerinin hakimiyetini görmekteyiz.

Tekbir Giyim 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tekbir kış sezonunda koyu tonlar kadar canlı tonlara da yer vermekte. Kırmızılar, bordolar, fuşyalar Tekbir’in elbise ve takım modellerinde ön plana çıkmakta. Zarif detaylarla hareketlendirilen modeller hem şıklık hem de rahatlık sunuyor.

Sezonun desen ve renk trendlerini de Tekbir’in Sonbahar Kış koleksiyonunda görmekteyiz. Pelerinli modeller, oversize omuzlar, ekose ve floral desenler sezonun vazgeçilmez parçaları olarak ön plana çıkıyor. Tekbir bize bu sezon da harika tasarımlar sunuyor.

İşte Tekbir’in 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu;

Yorumlar

“Tekbir 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu” için 2 cevap

  1. […] Tekbir 2013 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu, stil sahibi hanımlara hem iş hem günlük hayatında şıklığın yanı sıra rahatlıkta sunuyor. Koleksiyondaki çanta ürün gamı ile kıyafetlerinizde kombin ve uyum sorunu yaşamamanızın garantisini vererek konforlu ve rahat bir kış geçirmenizin garantisini veriyor. […]

  2. […] yaşayan kadınların yaşam tarzlarında yeri olan birbirinden güzel ve ihtişamlı kaftanlar Tekbir’in kreasyonunda şık modellerle yer almakta. Bunu aynı zamanda defilelerde bir şov halinde de […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir