Tekbir’den Sezon Trendi Deri Detaylarıyla, Şık Modeller

Tekbir’den Sezon Trendi Deri Detaylarıyla, Şık Modeller

Tekbir Pardesü Modelleri 2014

Tekbir 2014 Sonbahar Kış koleksiyonu tesettür giyim markaları arasında, hanımlar tarafından beğenilen tasarımları ile öne çıkan firmalar arasında yerini aldı. Giyimde küçük beden ve büyük beden model seçenekleri ile hanımlara geniş bir ürün gamı alternatifi sunan Tekbir, model çeşitliliği ile hanımların tüm giyim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tekbir yeni sezon koleksiyonunda, sezon trendi deriye farklı bir boyut getirdi. Tasarımlardaki deri detaylar, modellerin enerjisini ve albenisini daha da artırmaktadır. Tekbir yeni sezon tasarımlarında baskı tekniği ve lazer kesim özel nakış modelleriyle, sezonun vazgeçilmezleri arasında olacağa benziyor. Özellikle yeni sezonda kadınların ilgi odağı olan özel gün ve gecelerde hanımların vazgeçilmezi kaftan modeller, oldukça şık ve göz alıcı diyebiliriz.

Tekbir Pardesü Modelleri 2014

Jakar kumaşların, Tekbir yeni sezon koleksiyonunda büyüklü küçüklü desenlerin kullanıldığı kaftan koleksiyonu stil sahibi şıklığından ödün vermeyen hanımların vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor. Ayrınca sezonun öne çıkan trendlerinden olan ekose, kazayağı ve etnik desenler koleksiyonda öne çıkan özel parçalar arasında diyebiliriz.

Osmanlı saraylarında ihtişamıyla yaşayan kadınların yaşam tarzlarında yeri olan birbirinden güzel ve ihtişamlı kaftanlar Tekbir’in kreasyonunda şık modellerle yer almakta. Bunu aynı zamanda defilelerde bir şov halinde de sunmaktadır. Tekbir bu konuda tasarımıyla, kumaşıyla, dikişi ve modelleriyle, Osmanlı tarzını değer üzerine değer katarak başarmıştır. Osmanlı kadınlarının kullandığı başlıklar da, ayrıca kaftanın bir güzel unsurudur.

Tekbir Pardesü Modelleri 2014

Özel gün ve gecelerde, düğün ve davetlerde, elit hanımefendilerin, duygu, düşünce ve kültür dünyalarını karakterize eden bu modelleri zikretmeden geçemeyeceğim. Gerek kumaşın dokusu, gerek, figürleri, sim-ü zer sırlı ipliklerle işlenişleriyle makine ve konfeksiyonun ötesinde, el işi ve göz nuru emeklerin bu tür özel kıyafetlere kadınlarımız tarafından ilgi artmaktadır.

Tekbir kurumsallaşmayı bir anlamda koleksiyonlarına kattığı değerleriyle de başarıyla oturtmuştur. Kurumsallaşma kaliteli ürünleri ortaya çıkartırken, aynı zamanda kaliteli ürünler de kurumsallığı daha güvenilir bir konuma getirmektedir. Bu her iki düşünce ve duygu Tekbir Giyim‘in varlığında özdeşleşmiştir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir