Taş Süslemeli Ayakkabılarla Işıltılı Adımlar

Taş Süslemeli Ayakkabılarla Işıltılı Adımlar

2017 Yaz Ayakkabı Modelleri

Boncuklar, taşlar ve fiyonklar 2017 İlkbahar – Yaz ayakkabı koleksiyonlarının en hit parçaları arasında. Ayakkabılara sınıf atlatan ayrıntılar, karakteristik tesettür kombinlerde kendine sağlam bir yer ediyor.

Klasik ayakkabılarda görmeye alışkın olduğumuz göz alıcı detaylar, artık sportif tasarımların da yıldızı oluyor. Adımlarına moda katmak isteyen kadınlar, sezonun taş süslemeli ayakkabılarıyla ışıldamak için buraya!

2017 Yaz Ayakkabı Modelleri

Şıklığın Altın Kuralı

2017 İlkbahar – Yaz koleksiyonlarında kocaman taşlı, hafif topuklu ayakkabılar gönüller fethedecek. Enerjik tavrını renk tonlarıyla yansıtan tasarımlar, broş havasındaki ışıltılı taşlarıyla kombinlerin ikonik parçası olacak. Genellikle bir babet edasıyla karşımıza çıkan tasarımlar, ofis yaşamından toplantılara, gündüz şıklığından bir akşam yemeğine adımlara stil katacak.

2017 Yaz Ayakkabı Modelleri

Işıldayan Terlikler

Normcore akımın etkisiyle umursamazlığı zirveye taşıyan terlikler, 2017 yazında göz alıcı taşlarla yorumlanıyor. Bir araya gelemez zannedilen bu ikili, dünya marklarının koleksiyonlarında hükmünü sürdü. Yazın sıcak günlerinde en sportif stillere ışıltı katacak terlikler, günlük hayata ne kadar yansıyacak, bakıp görelim.

2017 Yaz Ayakkabı Modelleri

Pırıltılı Adımlar

Sezon koleksiyonlarda sadece kocaman taşlı ayakkabıları görmüyoruz. Bunun yanına bir de metalik renkli, simli, allı pullu birçok tasarım ekleniyor. Bu ikonik ayakkabıların hem şık hem sportif kombinlere yansıması ise cabası!

2017 Yaz Ayakkabı Modelleri

Sportif ama Çok Şık

Yaz sezonunda gündeme gelen hasır sportif ayakkabı tasarımlarına ışıl ışıl taşlar dinamizm katıyor. Bir tarafı şık bir tarafı spor olan ayakkabılar, sıcak yaz günlerinde kombinlere uyum sağlarken güneşin ışığıyla göz kamaştıracak.

2017 Yaz Ayakkabı Modelleri

Topuklarda Taş Detayı

2017 yazında en sevilen trendlere listesine adını yazdıran, taşlı topuklu ayakkabı tasarımları, kadınların gönlünü çoktan çeldi. Adım adım karakteristik bir stile yol alan ayakkabılar, tek başına kahraman!

2017 Yaz Ayakkabı Modelleri

Maskülenliğe Şık Dokunuş

Maskülen ayakkabı tasarımlarına işlenen taşlar feminenliği elden bırakmamayı kanıtlıyor. Kombinlere ikonik bir tavır katacak parçalar, günlük hayatın en konforlu ve en karakteristikleri arasında yer alıyor.

2017 Yaz Ayakkabı Modelleri

Taşlı Sneaker Akımı

Çok sevdiğimiz sneakerlar 2017 yazına ışıltısıyla geliyor. Önü arkası taşlı spor ayakkabılar kombinlere tekrar tekrar cool’luk kazandırıyor. Sportif tavra göz kamaştırıcı etkisiyle yeni bir hava kazandıran sneakerlar, özellikle gençlerin ilgi alanında ilk sıraya yerleşiyor. Sıkıcı ve rahatsız topuklardan sıkılanlar, stile şıklık ve sportiflik katıyor.

2017 Yaz Ayakkabı Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir