Şüşütown ile Sadelikten Vazgeçme!

Şüşütown ile Sadelikten Vazgeçme!

Şüşütown Kapitone Mont

2011’de genç girişimci Şüheda Aydın Pehlivan tarafından kurulan Şüşütown, özgün zevklerin ve çok zorlanmadan eklektik bir tarza sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmez markası. Her parçasını geleneksel işçilik ve üzerine düşünülmüş detaylarla farklı kılarak, klasiğe eğlence katmaya devam ediyor. 2011 yılından bu yana hızlı bir büyüme kateden Şüşütown markası bugün birçok önemli noktada satışa sunuluyor.

Şüşütown Kap Modelleri

Markanın alameti farikası şal koleksiyonu kadar pançoları da yoğun ilgi görüyor. İstanbul Gaziosmanpaşa ‘da bulunan ve randevu üzerine misafirlerin ağırlandığı showroom’da ise meraklılarını birbirinden özel tasarımlar karşılıyor.

Şüşütown İle Sadelikten Vazgeçme!

Şüşütown 2016 kış sezonuna “Kök” ismini yepyeni bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Sade ve ayakları yere basan tasarımlar Şüşütown Kök Koleksiyonu‘nun da çıkış noktası. Şüşütown imzalı Sonbahar/Kış 2016 Kök Koleksiyonu hayatın temelinden yola çıkıyor. Koleksiyonun içerisinde bitkinin temelindeki kökün yanı sıra insanın temelindeki kök hücreye kadar birçok desen yer alıyor. Kök Koleksiyonu, giysinin temel anlamından yola çıkarak birçok basic parçaya yer veriyor.

Şüşütown Kürk Yaka Kaban

Maskülen çizgilerle yere sağlam basan ve sadelikten vazgeçmeyen yünlü paltoların omuzlarında yer alan yumuşacık kürk detaylar kış soğuğuna karşı koyuyor. Diz kapağında biten paltolar minimal gardıropların en önemli parçası. Şehirde geçen soğuk kış günlerine kolayca adapte olabilen bu siluet her an değişime hazır kurtarıcı bir parça. Minimal paltoların en iyi ekürisi ise güçlü aurasıyla kürk yaka! Bu görünüm evden çıkmışcasına rahat, özel bir davete karışacak kadar da şık.

Şüşütown Panço Modelleri 2016

Şüşütown Kök Koleksiyonu‘nun bir diğer favori parçalarından olan kışlık yün şallar ise içinizdeki ısıyı yükseltmeye yetiyor. Sezonun popüler dış giyim aksesuarlarından biri olan yün şalların yumuşak ve boynu bir zırh gibi saran etkisini sağlamlaştırmak için siyah düz renk bir şal doğru bir seçim olacaktır.

Şüşütown markalı tüm ürünleri www.susutown.com adresinden satın alabilirsiniz.

Son birkaç sezondur yeni bir lükse sahip olduk. Spor kıyafetlerle şık olmak şimdilerde çok moda. Athleisure akımının öncülüğünde ilerleyen bu yeni trend Şüşütown Kük Koleksiyonu‘nda da kendini gösteriyor. Koleksiyonda yer alan ve kapitone yağmurluk kumaşına sahip Clo yelekler sportif bir görünümün detaylarla nasıl zenginleşebileceğini gösteriyor.

Yeni yıla varan %30 indirim imkanını kaçırmamanızı öneririz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir