Stilinize Etki Edecek Aksesuarlar

Stilinize Etki Edecek Aksesuarlar

Stilinize Etki Edecek Aksesuarlar

Aksesuarlar, kıyafetimizin en önemli parçası. Kombinlerinize eşlik eden bu ufak detaylar, stilinizle ilgili bize büyük ipuçları verir. Kıyafetiniz için seçtiğiniz aksesuar modelleri sizi klasik, modern, spor ya da vintage bir havaya sokabilir. Bu sebeple kıyafetleriniz üzerinde gösterdiğiniz titizliği, muhakkak aksesuarlarınız için de göstermelisiniz.

Stilinize Etki Edecek Aksesuarlar

Aksesuar seçiminde dikkat edilecek konular

Yeni bir güne başladınız. Kombininizi ise bir gün önceden hazırladınız. Aynaya baktınız gayet şık bir görüntü var. Ama eksik olan bir şey göze çarpıyor, aksesuarlar. İşte tam da o anda hemen bir şeyler takayım olsun bitsin, diye asla hızlı hareket etmeyin. Kombininizin genel ahengi hangi havayı yansıtıyor? Renk dengesi nasıl? Seçtiğiniz aksesuarlar kıyafetinizden ön planda mı olmalı, daha geri planda mı kalmalı? İşte tüm bu detayları düşünerek aksesuar seçiminize öyle karar verin.

Stilinize Etki Edecek Aksesuarlar

Stilinizi etkileyen aksesuar modelleri

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bazı aksesuarlar direk stilinizi değiştirir. Burçları seven biriyseniz zodyak aksesuarlar sizi bohem bir havaya sokar. Eğer maskülen bir stili seviyorsanız, kalın zincir aksesuar modelleri tam da size göre. Tatil havası modundaysanız tüylü modelleri kullanabilirsiniz. Daha modern bir havada olmak istiyorsanız el yapımı modeller olan gümüş ve bronzdan yapılmış tasarımları seçebilirsiniz. Vintage bir stil için ise inciler tercih edeceğiniz modellerden.

Stilinize Etki Edecek Aksesuarlar

Kombinim için nasıl bir aksesuar seçmeliyim?

Öncelikle kıyafetinizi hangi ortama göre hazırladınız. Günlük bir koşuşturma mı, yoksa ofis stili mi ya da özel bir gece ve ya davet mi? Aksesuar seçiminizde kombininiz sizi nasıl bir model tercih etmeniz konusunda yönlendirir. Günlük bir stilde saatiniz yanına deri bileklikler tercih edebilirsiniz. Ofis stilinizde şık bir saat ve minimal bir kolyeyi kullanabilirsiniz. Özel davetlerin ve gecelerin olmazsa olmaz aksesuarları ise tabi ki ışıltılı modeller. Sizler de aksesuarlarınıza özen göstererek kombininiz için en doğru modeli seçmeye dikkat edin.

Stilinize Etki Edecek Aksesuarlar

Yorumlar

“Stilinize Etki Edecek Aksesuarlar” için bir cevap

  1. ayşe dedi ki:

    merhaba bilezik ve diğer takı modellerinin fiyatı ve bunlara nasıl ulaşacağımıza dair bigli verebilir misiniz??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir