Sonbahar Kış Stilinizde Şıklığınızı Deri Eldivenlerle Tamamlayın

Sonbahar Kış Stilinizde Şıklığınızı Deri Eldivenlerle Tamamlayın

Kışlık Eldiven Stil ve Kombinleri

Kış aylarında hanımların vazgeçemediği aksesuarların başında deri eldivenler gelir. Aslında kullanım alanı soğuk kış günlerinde ellerin sıcak tutulmasını sağlamak olsa da, hanımlar için kıyafetlerini tamamlayacak şık bir aksesuar niteliğini de taşımaktadır.

Eskiden İstanbul hanımefendileri yaz ve kış, mevsimine göre eldiven kullanır, aynı zamanda da gözlükleriyle kombinlerini tamamlarlardı. Eldiven kullanmak o zamanlar için bir soyluluk berirtisiydi. Günümüzde her kadının özellikle kış aylarında kullandığı hoş bir aksesuar olarak yerini aldı.

Kışlık Eldiven Stil ve Kombinleri

Model çeşitliliği bakımından çok fazla bir seçenek olmasa da, klasik ve sade deri eldiven modelleri her sezon hanımlar tarafından tercih edilmektedir. Bu kış mevsiminde eldivenler kullanım bakımından altın çağını yaşıyor diyebiliriz.

Özellikle yeni sezonun trendi olan kıyafetleriniz ve deri eldivenlerle harika kombinlere imza atabilirsiniz. Yeni sezon deri eldiven modellerinde özellikle siyah, kahverengi, bordo ve lacivert renklerinin ağırlığını görmekteyiz. Tüm bu klasik kış renklerinin yanı sıra, enerjik renkleri de seçebilirsiniz.

Kışlık Eldiven Stil ve Kombinleri

Etek: Aquilano, Pelerin: Harrods, Ayakkabı: Alexander Wang, Çanta: Vivienne

Kışlık Eldiven Stil ve Kombinleri

Kaban: Korintage, Etek: MSGM, Ayakkabı: Wallis, Çanta: Anna Smith

Deri eldivenler kombinlerde genellikle feminen algıyı biraz daha yükseltmektedir. Kombininiz sade ve klasik bir seçim olsa da, deri eldiven kombine eklendiğinde zengin ve zarif bir duruş sağlanacaktır. Bu açıdan stil sahibi hanımlar için bu kış, deri eldivenler en çok tercih edilecek aksesuarlar arasında gelmektedir.

Yorumlar

“Sonbahar Kış Stilinizde Şıklığınızı Deri Eldivenlerle Tamamlayın” için bir cevap

  1. […] adından söz ettirmektedir. Bu sadece bir giysi değil, aynı zamanda, ayakkabı, çanta, şapka, eldiven ve birçok unsurun temel malzemesi haline gelmiştir. Bu açıdan da tekstilin yanında, tekstilden […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir