Sezonun En Çok Beğenilen Deri Pardesü Modelleri

Sezonun En Çok Beğenilen Deri Pardesü Modelleri

Deri Pardesü Modelleri 2014

Deri Pardesü Modelleri 2014

Deriyi, giysi olarak insanlık tarihinin en kadim giysisi olarak kabul edebiliriz. Soğuktan korunmak için insanlar deriden, türlü türlü giysiler üretmişlerdir.

Deri, sadece bir giysi değil, farklı sektörlerde de insanlığın hizmetinde bir materyal olarak da yerini almıştır. Tesettür giyim markalarından bu sezonun en çok beğenilen deri pardesü modellerini, bugüne özel sizler için araştırdık.

Deri Pardesü Modelleri 2014

Deri, giyim kuşam sektöründe her sezon adından söz ettirmektedir. Bu sadece bir giysi değil, aynı zamanda, ayakkabı, çanta, şapka, eldiven ve birçok unsurun temel malzemesi haline gelmiştir. Bu açıdan da tekstilin yanında, tekstilden farklı olarak, deri sektörünün yeri bambaşkadır. Bu aynı zamanda modaya bir başka değer olarak yansımaktadır.

Deri Pardesü Modelleri 2014

Biz bu yazımızda deriden imal edilen ürünlerden değil; daha çok deri pardesülerden beğendiklerimizi, paylaşmayı esas aldık. Birçok deri firması, gerek tasarımlarıyla, gerek modelleriyle yurt içi ve yurt dışı ihracaat kalemleriyle ön plana çıkmaktadır. Derinin sonbahar kış sezonundaki yeri giyim kuşam kültürümüzün aynı zamanda bir parçası haline gelmiştir.

Deri Pardesü Modelleri 2014

Derinin hem kadim bir tarihi olmasıyla birlikte, otantik, mistik ve fantastik bir değeri vardır. Kreatörler bu dili iyi bilirler ve kreasyonlarını, müşterinin demogratif yapısına ve satın alma gücüne göre, algıları değerlendirip, dünyada genel geçer deri modasının kodlarını, yeniden yazarak, yepyeni modellerle koleksiyonlarını hazırlarlar.

Deri Pardesü Modelleri 2014

Eskiler “Giy deri..Rüzgarın gitsin geri” gibi bir cümleyi kullanırlar. Elbette deriyle kendinizi soğuktan korumanın en güzel yoludur. Aynı zamanda deri diğer miflonlu ve sentetik kumaşlardan ayıran en önemli unsuru doğal ve estetik oluşudur. Çevreye ve kullanıcıya bir zararı yoktur. Bizler deri modellerinde suni deri kullanılmasından yanayız. Burada önemle atfettiğim şey özellikle kürkü için hayvan katliamına karşı olduğumuzu da belirtmeliyiz.

Deri Pardesü Modelleri 2014

Daha çok etinden faydalandığımız hayvanların meşru kesiminden elde edilen derilerin işlenmesi bizim vicdani duyarlılığımız içinde yer aldığını da söylemeliyim. Deri sektörü öyle bir hal almıştır ki; tabii derilerin yanı sıra suni deriden de giysi üretimleri her yıl artmaktadır. Biz deri başlığı adı altında deri pardesü modellerinden beğendiklerimizi sizlerle paylaşacağız. Umarım beğenirsiniz.

Fotoğraflar: Armine, Zühre, Pinterest.

Yorumlar

“Sezonun En Çok Beğenilen Deri Pardesü Modelleri” için 9 cevap

 1. şeyma dedi ki:

  bu deri pardesü modellerini nerelerden temin edebilirim. aslında çok güzel modeller. nereden bulabileceğimiz de belirtilseydi çok güzel olurdu

 2. Duygu dedi ki:

  Hangi marka oldukları ve nereden temin edilebilineceği de belirtilirse daha güzel olur diye düşünüyorum

 3. tuba dedi ki:

  Evet deri pardesüler gerçeken çok güzel bı de nerden temın edileceğı konusunda bıldırılseydı iyi olurdu.gerek yok böyle yapmaya

 4. […] bu sezon iddialı ve albenili bir trend. Deri bir ceket ya da deri bir eteği birlikte kullanmak yerine, ayrı ayrı kombinlerinizde […]

 5. 4.foto dedi ki:

  4.fotodaki deri pardesü nerden alınabilir…çok beğendim…

 6. deniz dedi ki:

  armine ve tugba modellerı:)

 7. merve dedi ki:

  merhaba burda gördüğüm ürünlere sitelerde ulaşamıyorum neden ?
  5. fotodaki sağdaki pardüseyi çok begendim nerden ulaşabilirim ?

 8. emine dedi ki:

  Taba rengi omuzları zimbali modelin 38bedenini nerden bulabilirim

 9. Servin dedi ki:

  Fiyatları nedir nerden siparis verebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir