Bu Kışın En Popüler 6 Trendi

Bu Kışın En Popüler 6 Trendi

Sonbahara girdiğimiz günlerden bu yana trendleri, renkleri, koleksiyonları sizlerle paylaşıyoruz. Şimdiye kadar birçok trendden ve renkten sizlere bahsettik. Tesettür giyim firmalarının ve dünya markalarının koleksiyonlarından öne çıkan modelleri sizlerle paylaştık. Ölçülü giyimi tercih eden hanımefendiler için bu kışın en popüler 6 trendi mercek altına alıyoruz.

2014 Sonbahar Kış Trendleri Deri Detaylar

Deri modeller ve deri detaylar sezonda en çok konuşulanlar arasında

Deri, bu sezon iddialı ve albenili bir trend. Deri bir ceket ya da deri bir eteği birlikte kullanmak yerine, ayrı ayrı kombinlerinizde kullanmanızı daha çok öneriyoruz. Özellikle pardesü ve kaban modellerinde deri detaylı modeller, stil sahibi hanımların favori kıyafetlerinden. Deri trendini sizler de çok sevdiyseniz şimdiden bu trende yatırımınızı yapmanızı öneriyoruz. Zira önümüzdeki kış her yerde, deri trendini görmeye devam edeceğiz.

2014 Sonbahar Kış Trendleri Ekose Desenler

Ekose yıllar boyu trendler arasında hakimiyetini sürdürüyor

90’ların en çok sevilen deseni olan ekose bu sezon iddialı yükselişini sürdürüyor. Eteklerde, ceketlerde, eşarplarda ve dış giyimde karşımıza çıkan bu trend 2014 kışına adeta damgasını vurdu diyebiliriz. Kışın devam ettiği şu günlerde, gardırobunuzda mutlaka ekose desenli bir parçaya yer vermenizi öneriyoruz. Ekose demek aynı zamanda vintage samimiyeti demektir.

2014 Sonbahar Kış Trendleri Kloş Etekler

Kloş etekleri biz çok sevdik

Ölçülü giyinmeyi tercih eden hanımlar için etekler, kurtarıcı parçalar arasında yer almaktadır. Özellikle çalışan hanımların kombinlerinde kloş etekler, en çok tercih edilen parçalar arasındadır. Kalın kumaşlardan tasarlanan kabarık kloş etekler, sezonda en çok sevilen modeller arasında yer alarak, bu kışın en beğenilen trendleri arasında kendine yer buldu. Kloş etek, klasik stil değerlerini taşıyan etek demektir.

2014 Sonbahar Kış Trendleri Leopar Desenler

Hayvan desenleri tüm parçalarda karşımızda

Hayvan desenleri her sezon kendisini gösteriyor. Özellikle leopar, bazı hanımların vazgeçemediği desenler arasında gelmektedir. Hayvan desenlerini kullanırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar var. Leoparı kombininizde ana parçalarda kullanmanızı önermiyoruz. Bunun yerine eşarbınızda ya da çantanızda tercih edebilirsiniz. Ayrıca zebra desende leoparın ardından yükselişini sürdürmeye devam ediyor.

2014 Sonbahar Kış Trendleri Maskülen

Maskülen bir stil, sezon trendleri arasında

Son yıllarda yükselişe geçen bu trend, çalışan hanımların favorileri arasında. Feminen algıdan hoşlanmayan, sade ve minimal bir stil arayanlar için bu trendi özellikle tavsiye ediyoruz. Uzun ceketler ve bol kumaş pantolonlar bu trendde kullanabilecekleriniz arasında. Maskülen bir stile çok sıcak bakmıyorsanız, sadece ayakkabılarınızda bu trendi kullanabilirsiniz.

2014 Sonbahar Kış Trendleri Pelerin

Pelerin sezonda tüm hanımların kurtarıcısı oldu

Kilolarından hoşnut olmayan hanımların, ya da salaş giyinmeyi seven genç kızlarımızın tercih ettiği pelerin modeller, bu sezon en beğenilen trendler arasında kendisine yer buldu. 2014 sonbahar kış sezonunda oversize kabanların öne çıkması ile pelerin, trendi de gündemden asla düşmedi. Sezonun en sevilen bir trendi olan kobalt mavi rengini, pelerin modelle birleştirdiğinizde elegan bir görüntüye imza atacağınızı söyleyebiliriz.

Yorumlar

“Bu Kışın En Popüler 6 Trendi” için bir cevap

  1. […] sahibi hanımlar, sezon trendlerini ve renklerini takip ederek kombinlerinde muhakkak kullanırlar. Bu sezon öne çıkan bordo, fuşya […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir