Sonbahar Kış Modası Modgrey’de Şekilleniyor!

Sonbahar Kış Modası Modgrey’de Şekilleniyor!

Türkiye’nin kadın moda markası Modgrey‘de 2017 Sonbahar Sezonu için seçilen toprak rengi ürünler, takipçilerin büyük beğenisini topladı. Geçtiğimiz yazılarda ayrıntılarını verdiğimiz sezon açılışı ile Modgrey 2017 Sonbaharını ve 2018 Kışını yepyeni kreasyonuyla karşıladı. Birbirinden farklı bayan mont ve bayan gömlek çeşitleri ile gündelik hayatın koşturmacasında şıklığından ödün vermek istemeyen bayanların ilk tercihi olan Modgrey, sosyal medyadan ve mağazalarından gelen istek ve önerileri kendi fikirleriyle birleştirdi. Büyük bir özenle hazırlanan Modgrey 2017 Sonbahar kreasyonu içinde ayrıca abiye modellerini de görmek mümkün. Sonbaharın renklerine bağlı kalınarak hazırlanan modellerde zarif ve şık çizimler Modgrey’in klasik çizgisini yansıtıyor.

2017 Sonbaharına özel hazırlanan bayan mont modellerinde klasik görüntüsünden ödün vermeden trendleri yakından takip edenler için oldukça iddialı ürünler bulmak mümkün. Modgrey’in Acıbadem mağazası ile internetten satış yapılan e-ticaret sitesi www.modgrey.com üzerinden model çekimleri yapılarak sunulan ürünleri görebilir, Instagram (@modgreyofficial) adresinde yayınlanan ürünler hakkında merak ettiklerinizi Modgrey yetkililerine sorabilirsiniz. Ürünler konusunda takipçilerin her türlü sorusuna cevap verilerek kafalarda oluşan soru işaretleri hızlıca giderilmekte, bu nedenle de aklınızda herhangi bir ürünle ilgili sormak istediklerinizi direkt Modgrey’e iletebilirsiniz.

Koleksiyon, şık görüntüsünden ödün vermeden zarif ve elegant tavrını giysilerine de yansımak isteyen trend sahibi kadınlara hitap ediyor. Rahat ve özgür tasarımların, klasik modellerle harmanlandığı Modgrey 2017 Sonbahar koleksiyonu içerisinde yer alan bayan gömlek modelleri, günün keyifli geçmesini sağlayacak göz alıcı çizgilerle süslenmiş. Sezonda, sadeliği ön plana alarak, modern ve klasiğin harmanlandığı yeni koleksiyonda iddialı trendler kendini belli ediyor. Modgrey takipçilerinin sevdiği tarzların ön plana çıktığı ürünler kendine güvenen ve özgür şehirli kadının giyim tarzını yansıtmakla kalmıyor, aynı zamanda sıcak ve samimi tasarımlarla günün yoğunluğunda rahat hareket etmeyi de kolaylaştırıyor.

Modanın Türkiye’deki en şık temsilcilerinden Modgrey, sonbahar sezonu tanıtımları için Instagram’ın en beğenilen moda fenomenleriyle anlaştı. Yeni kreasyonlarını Betizmmm ve Sena Seveer ile takipçileriyle buluşturacak olan Modgrey’in ilk tanıtımları fenomenler tarafından kendi sosyal mecralarında sunulmaya başlandı. Her sezon farklı fenomenlerle ürünlerini sunan Modgrey, Betizmmm ve Sena Seveer ile yaptığı anlaşma ile hem fenomenlerini takipçilerine hem de kendi takipçilerine sezonun tüm ürünlerini sunmaya çalışacak.

Sonbaharın dengeyi yakalayamayan günlerinde, sabah ve akşam serinliklerinde Modgrey’in bayan mont modelleriyle sıcak saatler geçirebilecek, gün ortasındaki yaşanacak olası koşturmalarda yanınızdan ayırmayacaksınız. Özellikle soğuk günlerin habercisi Ekim ve Kasım aylarında, havanın etkisiyle yaşanacak olası hastalıklardan korunmak için ihtiyacınız olan montlar, iç ortamlarda terletmeyen, dışarıda ise sıcak tutan bir konfor sağlıyor. Modgrey, 2017 Sonbahar sezonunda, yine birbirinden şık ve keyifli modelleriyle takipçilerinin beğenisine sunuldu. Önceki sezonlarda hedeflenen rahatlık ve şık çizgi aynı şekilde korunarak sonbahar kreasyonuna da katkı sağlamış gözüküyor. Sezonun trendi toprak renkleriyle hazırlanan tasarımlar her kesimden kadının ilk tercihleri arasında olacak!

Ve Son olarak sizleri MODGREY’in bu muhteşem 2017 – 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonunun Backstage ve hazırlanış videosu ile baş başa bırakıyoruz.

MODGREY
Moda, Modest, Modgrey…

Yorumlar

“Sonbahar Kış Modası Modgrey’de Şekilleniyor!” için bir cevap

  1. Ebru dedi ki:

    Sonbahar modasını çok sevmemizin nedenlerinden biri de boynumuza taktığımız birbirinden sevimli atkılardır. Bu atkılar bizi hem sıcak tutar hem tarzımıza farklılık katar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir