Soft Tonların Sıcaklığını Hissedin

Soft Tonların Sıcaklığını Hissedin

Her sezonun tartışmasız en çok sevilen renkleri soft tonlar. Yaz kış demeden bu renklerin sıcaklığına, kapılıveriyoruz. Sezon kış olsa da sof tonları gündemimizden asla düşürmüyoruz. Yeşiltopuklar olarak, sezonların vazgeçilmezi olan soft tonlarla hazırladığımız kombinleri sizlerle paylaşarak, gardroplarınıza bu renkleri ve parçaları muhakkak eklemenizi öneriyoruz.

Yeşil Uzun Ceket Kombini

Kombin: Gömlek: Donna Karan, Ceket: Osman, Çanta: Henri

Kendinizi yeşilin huzuruna bırakın

2014-2015 Sonbahar Kış Sezonu trendleri arasında, yeşilin en özel tonları yer alıyor. Sizler de bu sezon muhakkak yeşilin huzurunu hissedebileceğiniz kombinler yapın. Uzun ekru bir gömlek, üzerine truvakar kol minimal bir uzun ceketi, spor şıklık için denimlerle kombinlerken, klasik şıklık içinde kumaş pantolonlarınızla kombinleyebilirsiniz. Kombininizin enerjisini yükseltecek tamamlayıcı, renkli bir eşarp.

Ekru Piliseli Etek ve Uzun Ceket Kombini

Kombin: Etek: Jolie, Pelerin: Van Noten, Çanta: Salvatore Ferragamo

Ekrunun vazgeçilmez naifliği

Yaz kış farketmeden severek giyebileceğiniz renkler arasında olan ekru, ikinci kombinimizde ilham kaynağımız. İnce pilise eteğimizin kemeri ve duruşu ile oldukça naif. Böyle bir eteği kırık beyaz gömlek ve sezonun trendi panço modeli ile kullanmalısınız. Burada kilit nokta çantamızın rengi. Ekrunun baskın tonunu kahve tonlarındaki çanta ile kullanmak isabetli olacaktır.

Somon Trençkot ve Pudra Etek Kombini

Kombin: Trençkot: Jil Sandler, Çanta: JJ, Saat: Michael Kors

Pudralar, somonlar

Pudra ve somon birbirine en yakın renkler olmakla birlikte, birbirine en çokta yakışan renklerden. Bu iki rengi aynı kombinde kullanabilirsiniz. Böyle bir kombine ekruyu da ekleyerek, daha soft bir hava yakalayabilirsiniz. Casual kombinlerinizde stil görüntülü spor babetleriniz, böyle bir kombinin odak noktası olabilir unutmayın.

Buz Mavisi Yağmurluk Kombini

Kombin: Gömlek: H&M, Kap: Donna Karan, Ayakkabı: Sperry

Soğuk havalara buz mavisi

Kombinlerde her zaman aynı renkleri kullanan ve sıkılanlar için, buz mavisinin çağla yeşiline çalan bu özel tonunu tavsiye edebiliriz. Sonbaharın buğulu havaları için bu renk biçilmiş kaftan. Zincirli çanta ve ayakkabılarımız kombinimizde farklı ve özel bir uyumun varlığını fazlasıyla hissettirmekte. Klasik renklere boyun eğmeyerek, size yakışan tüm renkleri muhakkak kombinlerinizde kullanın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir