Siyahın Çekim Alanındaki Kurtarıcı Parçalar

Siyahın Çekim Alanındaki Kurtarıcı Parçalar

Modgrey 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

MODGREY Berlin Önü Kemerli Tunik – Fiyatı Gör ve Satın Al

Gardırobun karşısına geçip saatlerce düşünüp ve yine de ne giyeceğinizi hala bulamıyorsanız sizi şöyle alalım. Modgrey‘in deri detaylı jilesinden, asil maksi elbisesine kadar 2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonunun en karakterli siyahları sizi giydirmek için hazır.

Yalnızca Acıbadem mağazasıyla İstanbullulara değil koleksiyon parçalarını tüm Türkiye’ye ulaştırmayı hedefleyen Modgrey, internet sitesine 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonunu hemen yükleyerek online satış üzerinden ulaşılabilirliğini arttırıyor. Siyah deri detaylı jilesi, hafta sonlarının kurtarıcısı olmaya aday kemerli siyah tuniği ve zamansız elbiseleriyle karanlığın asil ve şık çekim alanına giren Modgrey, dikkat çeken deri detaylı parçalarıyla stilinize cool bir dokunuş ekliyor. Cool duruşuyla bir kez daha gerçek bir kurtarıcı olduğunu kanıtlayan siyah parçaları diğer aksesuarlarımızla kombinlemek için sabırsızlanıyoruz.

Modgrey 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

MODGREY Yanları Deri Detaylı Tunik – Fiyatı Gör ve Satın Al

En Havalı Siyah Parçalar

Zamanın cevaplayamadığı o soruyu bu sezon bir kez daha sormak için hazırlanıyoruz; siyah mı beyazı yener yoksa beyaz mı siyahı? Stilinden bir an olsun ödün vermeyen kadınların vazgeçilmez rengi siyaha boyanmış sonbaharın popüler parçaları “siyah olmadan asla!” diyenler için Modgrey 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonunda bir arada.

Modgrey 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

MODGREY Deri Detaylı Jile Elbise – Fiyatı Gör ve Satın Al

Hangimiz kendimizi siyahın karanlık enerjisinde son derece iyi, mesafeli ve güvenli hissetmiyoruz ki? Baştan ayağa siyah bir görünümün karizması, cool duruşu ve iyi hissettiren enerjisi tartışılmaz. Sonbaharın en iyi  siyah yorumu ise Modgrey 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonundan geldi.

Modgrey 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

MODGREY Önü Çepli Elbise – Fiyatı Gör ve Satın Al

Siyah parçaların ağırlıkta olduğu ve resmiyet sınırlarını gayet ölçülü çizen marka, genel olarak rahat ve şık giysilere yer verirken sıra dışı tasarımlarla birbirinden şık ve birbirinden farklı parçalara da yer veriyor. Hava koşullarının saat başı değişim gösterdiği şu günlerde, renkli kombinlere kafa yormak yerine, siyahın emniyetli sularında yüzmeyi denemek en mantıklısı. Unutmayın, siyah stil kurtarır.

Modgrey 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

MODGREY Yakası Kuş Gözlü Kap – Fiyatı Gör ve Satın Al

Mevsim geçişinde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz siyah kap, tunik, elbise modelleri ve çok daha fazlası Modgrey‘de alışverişi keyfe dönüştürüyor.

Moda, Modest, Modgrey…

Modgrey Acıbadem Mağaza: Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No:188 B/6 Üsküdar/İSTANBUL

Web: www.modgrey.com
Facebook: Modgrey
Instagram: @modgreyofficial

Modgrey 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

MODGREY Bisiklet Yaka Çizgili Elbise – Fiyatı Gör ve Satın Al

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir