Sezonun Trend Markaları, Butik Alışverişin Adresi Mağaza Kadınca’da!

Sezonun Trend Markaları, Butik Alışverişin Adresi Mağaza Kadınca’da!

D'she 2018 Kış Koleksiynu - Mağaza Kadınca

Tasarım markalarının buluşma noktası olan Mağaza Kadınca, yerli ve en beğenilen, takip edilen moda markalarının koleksiyonlarından seçilmiş en özel parçalarla butik alışveriş anlayışının en iyi temsilcisi oluyor.

Yeni sezon koleksiyonlarının en iddialı, şık ve özel tasarım parçalarıyla Mağaza Kadınca, alışveriş telaşını butik, seçkin ve keyifli bir hale dönüştürüyor. Zamansız olarak isimlendirilen ve şimdi alıp uzun süre kullanabileceğiniz modern tasarımlar, dinamik ve eğlenceli parçalar, romantik elbiseler, ışıltılı bluzlar, kusursuz özen ve işçilikle hazırlanan parçalar ve bunlarla rahatlıkla kombinlenebilen kap, palto ve kabanlar en özeli arayan kadınların tercihi oluyor.

D'she 2018 Kış Koleksiynu - Mağaza Kadınca

D’She Yeni Sezonda Daha Maksimal

Modest giyim sektörünün sevilen giyim markalarından D’she yeni sezonda incelikli işçiliği maksimal kalıplarla birleştiriyor. Üç boyutlu çiçeklerin, asimetrik parçaların ve deri detayların ön plana çıktığı 2018 koleksiyonunda, elegan formlar göze çarpıyor.

D'she 2018 Kış Koleksiynu - Mağaza Kadınca

Mükemmelik Arayışı

Mükemmeliyetçi tasarım anlayışının her bir detayda hissedildiği D’She 2018 kış koleksiyonunda kendi yaşamının kahramanı olan kadınlar için onlarca ürün yer alıyor. Ekose desenlerle bir araya gelen örgü detaylar ve derinin sıradışı kullanımı da D’She zanaatinin estetik bir yansıması olarak öne çıkıyor.

D’She 2018 kış koleksiyonu ve sezonun en popüler parçalarını bir arada bulabileceğiniz Mağaza Kadınca, müşteri ilişkisini ön planda tutan hizmet anlayışıyla şıklığınızı bir adım öne taşımak için sizleri bekliyor.

Mağaza Kadınca İletişim:

Adres: Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. Ekşioğlu Özyener Sitesi I Blok Dükkan 2 Üsküdar/İstanbul

Tel: 0216 650 94 15

D'she 2018 Kış Koleksiynu - Mağaza Kadınca

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir