Sezonun Süper İkilisi Pileli Etek & Uzun Triko Kazak

Sezonun Süper İkilisi Pileli Etek  & Uzun Triko Kazak

Pure Store Siyah Piliseli Etek

Sezonun en süper ikilisiyle sokağın tozunu attırın. Enerjik ruhuyla bilinen pileli etekler, birçok kimliğe büründü, ancak hiçbiri uzun triko kazaklarla olan cool havayı veremedi. Dünya modasının da çekim alanına giren bu birliktelik, podyumların en dikkat çekeni oldu. Feminen tavra eşlik eden sportif havanın soğuk kış günlerine kattığı etkiyle beklenmedik hava muhalefetlerine siz de hazırlıklı olun. Sonbahar – kışın öne çıkan stil oyunlarıyla ilham alacağınız pileli etek & uzun triko kombinlerimize hemen göz atın.

Kevser Sarıoğlu Piliseli Etek ve H&M Balıkçı Yaka Triko

Sonbahar Tonlarıyla Ton Sür Ton Kombin

Kırık beyaz, krem, bej, camel… Kahveye doğru yola çıkan onlarca sıcak ton sonbaharın özünü yakalıyor. Kurumuş yapraklardan ilham alan moda dünyası, sezonda bu renkleri her parçaya yayıyor. Ton sür ton stillerin de en güçlü görünümlerine imza atan bu renkleri, bir araya getirmek içinse beklememelisiniz. Mesai saatlerine, arkadaşlarla bir kahveye ve orantılı şıklığı yakalamak isteyeceğiniz her ana eşlik edecek ikililer, zaten doğuştan stil sahibi.

Zara Eşarp Baskılı Pliseli Uzun Etek ve Balıkçı Yaka Triko

Eşarp Baskılarıyla Salaş Şık Stil

2018/19 sonbahar – kış koleksiyonlarının en yenilikçi ve en güçlüsü eşarp baskıları oldu. Zincir desenler, çeşitli geometri oyunlarının işlendiği tasarımlarda dikkati çekense kontrast renklerin bir arada kullanılması oldu. Mikro pilili eteklerde karşımıza çıkan bu oldukça şık görünüme, şık bluzlar değil, salaş triko kazaklar eşlik etmeli. Peluş dokulu yumuşacık kazaklarla ısıtacağınız kış günlerinde zıt uyumlardan vazgeçmeyin. Yeşil, sarı, siyah üçlüsü salaş şıklığı güçlendirecek en iyi renk birliktelikleri olacak.

Massimo Dutti Ekose Desen Piliseli Etek ve Balıkçı Yaka Triko

Ekose Desenlerle Kolejli Görünüm

Trendler listesinden inmeyen ve yıldızını giderek parlatan ekose desenler, sadece dış giyim parçalarını esir almıyor. Sezonda kışlık ekose eteklere yeni bir görüntü katan desenlerle gençlik havasını yakalamak da elinizde. Daha geniş pilelere sahip yüksek bel ekose desenli etekler, mikro pilili eteklere göre daha kısa triko kazaklarla eşleşiyor. Bağcıklı botlar, kalın kemerler ve aksesuarlarla kendini göstermeyi başaran bu görünüm, haftanın her gününe adapte olmayı da biliyor.

Kadriye Baştürk Desenli Piliseli Etek ve Triko Hırka

Sıcak Tonlarla Orantılı Şıklık

Sezonda kendine kahve tonları kadar yer edinen kırmızı, zaman zaman turuncuya, tarçın tonlarına kayıyor. Bu enerji dolu görünüm de desenli pileli eteklerle hayat buluyor. Desenli eteğin üzerine kombinleyeceğiniz uzun triko hırkalarda ayakkabı tercihinizi ise kovboy çizmelerden ya da sezonun ikonik tasarımı beyaz bootielerle eşleştirebilirsiniz.

Senna Design 2018-19 Metalik Gri Piliseli Uzun Etek

Metalik Işıltıyla Uzay Çağı

2018/19 sonbahar – kış sezonunda metalik ışıltılar bizleri uzay çağına ışınlıyor. Bu ışıltılı görünümler ise mikro pilili eteklerde kendini gösteriyor. Sezonda neredeyse her markanın koleksiyonunda yer alan metalik etekler, şıklığını triko kazaklarla dengeliyor. Siyahla olan eşleşmesiyle cool havayı yakalayan etekler, ofise de uyarlanıyor, kampüse de… Rahatlıkla şıklığı yakalayacak metalik pileli etek ve siyah uzun kazak kombinlerinde ayakkabı seçimleri siyah deri bot ya da bootielerden yana olmalı.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Refka Lacivert Boydan Düğmeli Etek

Lacivert Etek- Refka: Satın Al

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir