Sezonun Sıcak Trendi Trikonuzu Nasıl Alırdınız?

Sezonun Sıcak Trendi Trikonuzu Nasıl Alırdınız?

Tesettür Triko Modelleri 2021

Sonbaharı geride bırakmaya hazırlanırken serin ve yağışı havaların içimizi ürperten hissini sıcacık trikolarla dengelemeye başladığımız şu günlerde siz trikonuzu nasıl alırdınız?

Soğuk kışın sadık kurtarıcısı triko yeni sezonda kazaklardan elbiselere, pançodan eteklere kadar hemen hemen her parçayı yumuşacık dokusuyla sarmalamaya geliyor. 2020-2021 kışının en iyi trikolarıyla farklı stillere yelken açan kombinleri inceleyin ve size en yakın trikoyu seçin!

2020 Triko Kazak Kombini

Kazak: Mango
Pantolon: Mango
Şal: Normcore
Çanta: Mango

Triko Kazak Kombini

Triko dendiğinde akıllara gelen ilk isim tabii ki kazak oluyor. Sıcacık triko kazaklarla kışı sarmalamamak imkansız. 2020-21 kışında triko kazakları ister eteklerin üzerine kullanın isterseniz de bol paça pantolonlarla eşleştirin her iki görünümde hem içinizi hem de görünümünüzü ısıtmaya yetecek.

Triko Panço Kombini

Kazak: Mango
Etek: Mango
Şal: Normcore
Bot: Mango

Triko Panço Kombini

Yeni sezonda kışlık deri eteklerin en iyi ekürisi triko pançolar oluyor. Bu romantik görünümü dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz, asla demode ya da fazla rahat bir görünüm sunmayacaktır. Her zaman şık ve her zaman trend bir kış stili duruşu yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kırmızı Triko Elbise

Bot: Stradivarius
Şal: Normcore

Triko Elbise Kombini

İncecik dokumalarıyla triko elbiseler 2020-21 kışının adeta göz bebeği oluyor. Dilerseniz uzun çizmelerle dilerseniz deri botlarla tamamlayabileceğiniz uzun triko elbiseler zarif bir görünüm yakalamak isteyenlerin bir numaralı tercihi olabilir.

Triko Uzun Etek Kombini

Bot: Stradivarius
Şal: Normcore
Çanta: Mango

Triko Etek Kombini

Trikoların en çok yakıştığı ve yeni sezonda zirveye oynayan bir diğer parça ise triko etekler oluyor. Renkleri, farklı dokuma teknikleriyle triko etekleri salaş kazaklarla kombinleyebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir