Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Sezon Trendi: Yazlık Örgüler & Batik Baskılar

Sezon Trendi: Yazlık Örgüler & Batik Baskılar

Yazlık Örgüler ve Batik Desenli Elbiseler

Moda dünyasına retro havasıyla giriş yapan yazlık örgüler, batik baskılar 2016 yazının ikonik tarzı. Kavurucu sıcaklarda günü yakalayan, tavrıyla adından söz ettiren bu trendle stilinizin gücünü yansıtmanın tam zamanı. Gelin bu sevilesi yükselişe beraber göz atalım.

Yazlık Örgüler ve Batik Desenli Elbiseler

Dünya markaları yaz koleksiyonlarında, yazlık örgülerin batik baskıların en ikonik isimlerini defilelerinde sergiledi. Rengarenk canlı yaz şovlarında dikkati çeken harika batik baskılar, yazın sıcağına serin dokunuşlarıyla dahil olan örgüler podyumdan inip günü yakaladı.

Yazlık Örgüler ve Batik Desenli Elbiseler

Retro Örgülerden Natürel Stile

Sokak stiline entegre olan, tatil yörelerinde en sevdiğimiz yazlık örgülerin bir yanı romantik bir yanı oldukça cool. Eskiye uzanan bu retro stil, natürel renklerle en iyi halini yansıtıyor. Kimi zaman tunik, gömlek ya da elbiselerin üzerine giyilen, yazlık örgüleri kimi zaman incecik trikolar takip ediyor.

Yazlık Örgüler ve Batik Desenli Elbiseler

Batik Baskılarla Rengarenk Yaz

90’lı yıllara geri dönüş başladı. O capcanlı stiller yazın sıcak havasına yeni bir bakış katıyor. Yükselişe geçen batik baskılar, modernize edilerek raflardan inip dolaplara yerleşiyor.

Batik Desenli Tesettür Kombinler

2016 yazında en parlak dönemlerinden birini yaşayan batik baskılar, aynı örgüler gibi günün her anına uyum sağlarken en çok seyahatlere yakışıyor. Farklı dokular, farklı kesimlerle rengarenk bir yaz geçirmeye siz de hazır olun.

Şile Bezi Batik Tesettür Tunik

Şile Bezi Batik Tunik: Store Wf – Satın Al

Batik baskılar kendini tek parçada asla sınırlamıyor. Enerjik halini pantolon, gömlek, elbise, dış giyim parçaları ve aksesuarlara yansıtıyor. Maviden mora, pembeden yeşile alabildiğine tonu üzerinde barındıran batik baskılar, geçmiş yılların özlemini geleceğin hayaliyle bütünleştiriyor .

Batik Desenli Tesettür Giyim

Natürel renklerdeki örgülerde ve rengarenk batik baskılarda göz çarpan ortak noktaysa sezonun salaşlık kompozisyonu. Hiçbir şekilde vücudu sarmayan, bol kesimleri, salaş halleriyle bir kez daha kendine hayran bırakıyor. Sezonun bu yükselişe geçen trendine de çoğu zaman püsküller eşlik ediyor. Hareketli hallerine bir hareket daha katılan tasarımlar, kendine hayran bırakıyor. Siz siz olun bu yaz bu trendi stilinize yansıtmadan geçmeyin…

Yazlık Örgüler ve Batik Desenli Elbiseler

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *