Sezon İndirimlerinden Şık Bir Kombin Oluşturduk

Sezon İndirimlerinden Şık Bir Kombin Oluşturduk

Sezon İndirimlerinden Şık Bir Kombin

Hesaplı alışveriş için sezon sonunu beklediğimiz zamanlar vardır. Bugünkü kombinimizde indirime girmiş markalardan yapabileceğiniz alışverişler ile zarif bir kombin hazırladık. Tüm firmaların %50, %70 indirimlere varan ürünlerinden sizler de kendiniz için şık kombinler hazırlayabilirsiniz. Hangi markanın, hangi ürünlerini alabilirim diyorsanız kombin önerilerimize bakabilirsiniz.

İşte size Kayra markasından şık bir pardesü. Üstelik şu an %50 indirimde. Önden üniformatik düğmeler ile tasarlanan pardesüde belindeki renk bloğu ve zarif kemer dikkat çekmekte. Yazın en çok tercih edilen renklerinden olan bu ekru pardesüyü farklı şekillerde sizler de kombinleyebilirsiniz.

Lamra markasını artık duymayanınız yoktur. Şık birbirinden iddialı ipek şalları ile birçok renk alternatifi sunmakta. Ayrıca Lamra ipek şallarında desenli modeller ise oldukça dikkat çekmekte. Fiyatlar ise ürün kalitesine göre gayet uygun. Biz kombinimizde zümrüt yeşili bu şalı tercih ettik. Sizler farklı uygun renkleri de kullanabilirsiniz.

Aker’in 2013 İlkbahar – Yaz sezonundaki çanta koleksiyonunda şık tasarımlar dikkat çekmekte. Birçok model ve renk alternatifi de sizlerin beğenisine sunulmakta. Şu an indirimde olan Aker ürünlerini sizler de tercih edebilirsiniz. Sezon sonu markaların indirimlerini takip ederek hoş kombinler hazırlayabilirsiniz.

Kayra Pardesü: 319 TL yerine 159 TL
Aker: Çanta 269 TL yerine 188 TL
Lamra İpek Şal: 110 TL yerine 90 TL
İpekyolu: 159 TL yerine 48 TL

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir