Sena Sever’in İkonik Stilini Gardırobunuza Taşıyın!

Sena Sever’in İkonik Stilini Gardırobunuza Taşıyın!

Sena Sever Kıyafet Modelleri

Sosyal medyanın yaşamımıza olan etkisi her geçen gün artıyor. Hal böyle olunca beğenerek takip ettiğimiz isimlere ulaşmak da kolaylaşıyor.

Instagram’ın sevilen isimlerinden olan Sena Sever genç, dinamik stili özellikle tesettürlü gençlerin radarına takılıyor. Peki, Sena Sever’in ikonik stilini stilimize nasıl uyarlarız? Sorunun yanıtı alışveriş sitemiz alisveris.yesiltopuklar.com ‘da saklı!

Sena Sever Kıyafet Modelleri

Pantolon Tunik Takım – Satın Al

Takım Gücü

En kurtarıcı parça nedir diyecek olanlara tek cevabımız var o da “takım” parçalar. Sena Sever’in tercih ettiği yüksek bel önü pileli Pantolon Tunik Takım’ı şimdi alisveris.yesiltopuklar.com sitemizden satın alarak zamansız davetler için hızlı ve pratik bir kombin oluşturabilir ve bu kombini hemen dolabınıza taşıyabilirsiniz.

Sena Sever Kıyafet Modelleri

Çapraz Yelek – Satın Al

Sıra Dışı ve Rahat

Yelek her an kurtarıcı olan bir parçaysa da Sena Sever’in tercih ettiği Kadriye Baştürk tasarımı Çapraz Yelek sıradanlıktan uzak görünümüyle yelek mi, tunik mi sorusunu akıllara getirecek sıra dışı bir parça. Günlük şıklığınıza farklı bir siluet kazandırmak istiyorsanız bu yeleği alisveris.yesiltopuklar.com ‘dan hemen satın alarak dolabınızın en ön rafında tutun!

Sena Sever Kıyafet Modelleri

Pantolon Gömlek Takım – Satın Al

Bol Paçanın Yükselişi

Bol paça pantolonların yükselişi sürerken ona eşlik eden tunikler de günlük, rahat ama bir o kadar da şık kombinleri vaat ediyor. Sena Sever’in seçimi olan Crop Pantolon Cepli Gömlek Takım’ı şimdi alisveris.yesiltopuklar.com ‘dan satın alarak bu yükselişe siz de ortak olun.

Sena Sever Kıyafet Modelleri

İkili Kahve Kap – Satın Al

Yer Çekimine Yenik Kaplar

Her kadının gardırobunda yerini alan kap modellerine farklı bir yorum katan Kevser Sarıoğlu, Krep İkili Kahve Kap tasarımı ile Sena Sever’in tercihi oluyor. Instagram takipçileri tarafından çokça beğenilen bu farklı kap modelini şimdi alisveris.yesiltopuklar.com ‘dan hemen sipariş verebilirsiniz.

Sena Sever Kıyafet Modelleri

Askılı Pantolon Bluz Takım – Satın Al

Askılara Takılın

Eteklerde ve pantolonlarda her halini gördüğümüz askı trendini bu sezon mutlaka stilinize uyarlayın. Rahat ve stil sahibi duruşuyla Askılı Bol Pantolon Bluz Takım şimdi alisveris.yesiltopuklar.com ‘da satışta!

Sena Sever Kıyafet Modelleri

Mavi Uzun Kap – Satın Al

Maviye Yelken Açın

Mavinin dinginliği ve ruha iyi gelen sakinliğine yaz sezonunda yelken açın. Dolabınızda mutlaka mavi tonunda bir parça olsun istiyorsanız Sena Sever’in seçimi olan Krep Cepli Uzun Kap’ı hemen sipariş verin!

Sena Sever Kıyafet Modelleri

Çizgili Cepli Tunik – Satın Al

Hafta Sonu Dinamizmi

Tüm haftanın yoğunluğunu atacağınız hafta sonlarında dolabınızı açtığınızda görmek istediğiniz rahat, sportif ve bir o kadar da stil sahibi parçayı bir türlü bulamıyorsanız Sena Sever’in seçimi olan Çizgili Cepli Fermuarlı Tuniği şimdi alışveriş sitemiz alisveris.yesiltopuklar.com ‘dan satın alabilirsiniz. Bu parça tüm hafta sonu kurtarıcınız olacak!

Sena Sever Kıyafet Modelleri

Tam Boy Keten Tunik – Satın Al

Mutlaka Deneyin “Çizgili”

Çizgili parçalar yeni sezonda öylesine sevildi ki hayatımızdan kolay kolay çıkacağa benzemiyor. Gömlekler, t-shirt’lerde çokça gördüğümüz çigiler şimdi kap ve tuniklerde de boy gösteriyor. Hemen her parçayla kolayca uyum sağlayan bu çizgilileri mutlaka dolabınıza ekleyin!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir