Sahici Bir Mekan “Sahi İstanbul”

Sahici Bir Mekan “Sahi İstanbul”

Sahi İstanbul Alkolsüz Mekanlar

Geleneksel lezzetlerden el sanatlarına, ‘Made in Istanbul’ tasarımlardan şehir kültürü e-dergisine, Karaköy‘de çay keyfine, her güzelliğin hakikisi Sahi‘de.

İstanbul’un şehir kültürüne dair yepyeni bir konseptle hayata geçen Sahi İstanbul, geleneksel ve özgün tatlıları, hediyelik tasarım ürünleriyle Karaköy’de yerini aldı.

Sahi İstanbul Fevkalbeşer

Ne Yemeli?

Sahi İstanbul ‘da Osmanlıca’da ‘insanüstü’ anlamına gelen ve lezzeti adı gibi olağan üstü olan Fevkalbeşer ve onun gibi çok farklı lezzet orjinal reçetelerine sadık kalınarak tamamen doğal malzemelerle hazırlanıyor.

Sahi İstanbul Alkolsüz Mekanlar

Sahi İstanbul’da nefis baklavaların tadına bakmadan dönmemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca İstanbul manzaralı Sahi terasda otantik Türk kahvaltısı tabakları, enfes Anadolu yemek ve tatlıları ile geleneksel Türk çayı, Türk kahvesi ve şerbetler sunuyor.

İstanbul’dan mümkün olan en kısa sürede en fazlasını almak isteyenlerin mutlaka görmesi gerek.

Sahi İstanbul Alkolsüz Mekanlar

Neden Gitmeli?

Sahi İstanbul’a yolunuzu düşürmeniz için çokça sebep var. Lakin müptelası olmanıza vesile olacak sebeplerin başında lezzetleri kadar hediyelik eşyaları da var.

Sahi İstanbul ‘da yine doğal malzemelerden üretilen dokumalar, çiniler, tişörtler, tasarım bardaklar, defterler ve sabunlar da mekana gitmeniz için adeta bir davet niteliği taşıyorlar.

  • Sahi İstanbul İletişim:
  • Adres: Kılıç Ali Paşa Mescit Sk. No:2, Karaköy İstanbul
  • Telefon: 0212 244 63 63

Sahi İstanbul Alkolsüz Mekanlar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir