Spor Parçalar Kayra ile Şehir Stilinde

Spor Parçalar Kayra ile Şehir Stilinde

Kayra 2015 Spor Tesettür Modelleri

Rafine, güncel ve şık çizgisi ile hanımların gönlünde taht kuran Kayra Giyim, Spor Giyim Koleksiyonu ile 2015 yazına damgasını vuruyor.

Kayra 2015 Spor Tesettür Modelleri

Kayra‘nın yeni sezon koleksiyonu içinde, son dönemlerde artarak devam eden sportif yaşam biçimini benimseyenlere yönelik özel bir spor giyim koleksiyonu da yer alıyor. Kayra Spor Koleksiyonu‘nda, spor giyimin olmazsa olmazlarına enerjik bir yorum getirilirken, hem sporda hem günlük rahat giyimde tercih edilebilecek farklı modeller dikkat çekiyor.

Kayra 2015 Spor Tesettür Modelleri

Moda haftalarında da belirgin şekilde öne çıkan, modaya yön veren sportif etki, bugünlerde yükselişe geçti. Şehir hayatının yorucu koşturmacası devam ederken imdada yetişen sportif trend, keskin formlu iş giysilerinin altına giyilen spor ayakkabılar ile hızlı ve iddialı bir giriş yaptığı moda dünyasında, umulmadık bir şekilde yaygınlaşarak sezonun en güçlü akımlarından biri haline geldi.

Kayra 2015 Spor Tesettür Modelleri

Günümüz modern yaşamında her koşulda en iyi görünümü isteyen kadınların beklentilerine yanıt veren Kayra, bu koleksiyonu ile gardıroplara hafta sonu, tatil ve seyahat programları için ideal parçalar ekliyor. Sabah yürüyüşünden arkadaşlar ile kahvaltıya geçişi kolaylaştıran bu koleksiyon, yenilikçi ve fonksiyonel parçaları en kullanışlı biçimlerde sunuyor.

Kayra 2015 Spor Tesettür Modelleri

Kolej stilinde hazırlanan, file ve baskı detayların öne çıktığı tasarımlarda, dantel ile sweatshirt gibi özgün zıtlıklar da bir arada görülüyor. Sportif ile çok şık arasındaki doğru denge arayışının en iyi örneklerini sunan koleksiyonda beyaz, gri ve mavinin tonları ön plana çıkıyor. Kapüşon ve cepler ile getirilen fonksiyonellik, hava alan esnek kumaşlar sayesinde konforlu bir stilin anahtarını oluşturuyor.

Kayra 2015 Spor Tesettür Modelleri

Haziran ayı itibari ile yurt içi ve yurt dışı satış noktalarının yanı sıra, tüm dünyaya gönderim yapan online alışveriş sitesi üzerinde beğeniye sunulan Kayra Spor Koleksiyonu, spor şık stili yeniden yorumluyor.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir