Ramazan Bayramına Özel Her Yaş Grubu İçin Kombin Önerileri Mağaza Kadınca’da

Ramazan Bayramına Özel Her Yaş Grubu İçin Kombin Önerileri Mağaza Kadınca’da

Mağaza Kadınca Butik - Tesettür Bayram Kombinleri

İstanbul’un en sevilen tesettür giyim butiklerinden Mağaza Kadınca, Ramazan bayramına özel birbirinden şık ve her yaş grubuna uygun geniş ürün yelpazesi ile öne çıkıyor.

Mağaza Kadınca,  Ramazan ayının aidiyet duygusunu yansıtan ürün yelpazesi içinden dikkat çeken tasarımları sizler için seçtik. 2018 yazının eşsiz renklerinin yanı sıra tesettürlü kadınların vazgeçilmezi olan klasikleşen renkleri de ürün yelpazesi içinde barındıran Mağaza Kadınca, Ramazan Bayramı‘nda rahat şıklık vadediyor ve bayramda her yaştan tesettürlü kadının “ne giyeceğim” sorunsalına son veriyor…

20’li yaşların deli dolu hallerine konforlu çözümler, 30’lu yaşların koşturmacalı günlerine elegan tercihler… İşte Ramazan bayramına özel her yaş grubu için kombin önerileri.

Mağaza Kadınca Butik - Tesettür Bayram Kombinleri

20 Yaş Öncesi: Mesaj İçerikli Elbise & Sneaker

Daha 17 yaşında sıkıcı kıyafetlerin hiç sırası değil!

Bu bayramda en rahat, en trend kombinler yapmak en çok bu yaşın gençlerinin hakkı. Sezona birbirinden özgün parçalarla cool stillere bürünmek içinse tam zamanı. Mağaza Kadınca Butik’ten seçtiğimiz mesaj içerikli yazılarla cool’laşan elbiseler ve bu elbiselere eşlik eden sneaker’lar ya da bağcıklı ayakkabılarla yeni nesil bir bayram kombini yakalayabilirsiniz.

Mağaza Kadınca Butik - Tesettür Bayram Kombinleri

20’li Yaşlar: Oversized Tunik & Sportif Detaylı Pantolon

Bayramın sıcak yaz günlerine denk gelmesiyle klasikleşen bayram kombini algısı da yıkılıyor!

Şimdi açık renklerin bol kesimlerle bir araya geldiği, konforun ön plana çıktığı kombinler çok daha fazla ilgi görüyor. Mağaza Kadınca Butik’ten seçtiğimiz hem tünik hemde kap olarak kullanılabileceğiniz oversized tunik ile bayram şıklığını stil sahibi bir duruş ile tamamlayabilirsiniz. Bu tuniğin ekürisi ise çizgi detaylı sportif bir pantolon! Ayakkabı seçiminde ise ister sneakerlar tercih ederek sportif ister yazlık babetlerle stil sahibi bir genç olun… Seçim sizin…

Mağaza Kadınca Butik - Tesettür Bayram Kombinleri

30’lu Yaşlar: Takım Kombinler

2018 ilkbahar – yaz koleksiyonlarında kombinleri esir alan bir görünüm varsa o da takım parçalar…

Bol pantolon-tunik ya da etek-tunik birliktelikleriyle iki parçada tek parça şıklığı kazandıran siluetler, 30’lu yaşların kadınlarını çekim alanına alıyor. İncilerle, fırfırlarla bayrama özel bir görünüm kazanacak parçaları stilettolarla kombinleyin.

Mağaza Kadınca Butik - Tesettür Bayram Kombinleri

Ele alacağınız bir çanta, ipek bir şal tamamlayacalar olacak. Unutmamanız gerekense ya monokrom ya da ton sür ton stiline göre kombin yapmanız. Böylelikle hem daha ince ve uzun hem de daha elegan bir stil kazanacaksınız.

Mağaza Kadınca Butik - Tesettür Bayram Kombinleri

35’li Yaşlar: Şifon Detaylı Elbiseler

Yeni sezon koleksiyonlarında bakışları üzerine çeken birbirinden ikonik elbiseler, tesettürlü kadınların bayram kombinlerinde yer almak için bekliyor. Önden düğmeli sportif elbiselerin şifon detaylarla elegan bir görünüme kavuştuğu tasarımların 35’li yaşlarla olan uyumu tartışılmaz bir şıklığı beraberinde getiriyor. Detaylarla modernize edilen parçalar alışılmışın dışındaki kol detaylarıyla mertebe atlıyor.

Mağaza Kadınca Butik - Tesettür Bayram Kombinleri

40’lı Yaşlar ve Üstü: İster Klasikleşen Siyah İster Renkli Feraceler

2018 yazında tesettürlü kadınların çekim alanına giren feraceler adeta çağ atlıyor. Göz alıcı işlemeleriyle öne çıkan tasarımlar, 40’lı yaşlara selam gönderiyor. Bayrama özel harika bir seçenek olacak feraceleriyle kontrast bir uyum yakalayacak elbiseleri birlikte kombinleyin. Klasikleşen siyah renklerin dışında farklı renklerdeki pardösüler de 40!lı yaşlardaki stil sahibi kadınların bayram kombinlerinde vazgeçilmez oluyor. Mağaza Kadınca Butik’ten seçtiğimiz klasikleşen siyah feraceler ve yazın enerji veren renklerini yansıtan pardösülere mutlaka siz de göz atın!

Mağaza Kadınca Butik - Tesettür Bayram Kombinleri

Tesettürlü kadınların vazgeçilmezi olan pardösüler, bir elbise rahatlığıyla kombinlerde yerini aldı. Pırıltılı işlemeler ve yeni trendlerle modernleşen parçalar, bayram kombinlerinde 40’lı yaş ve üstü kadınların yanında olacak. Pardösünün içine kombinleyeceğiniz bol bir elbise, yaka broşları ya da fularlarla zengileşecek. Şıklığından ödün vermeyen düz taban ayakkabılar, elde taşınan çantalar minimal desenlere sahip ipek başörtülerle bu yaşın olgunluğunun ve şıklığın hakkını verin.

Mağaza Kadınca İletişim:
Adres
: Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. Ekşioğlu Özyener Sitesi I Blok Dükkan 2 Üsküdar/İstanbul
Tel: 0216 650 94 15;
Instagram: @magazakadincaa

Mağaza Kadınca Butik - Tesettür Bayram Kombinleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *