Ramazan Ayına Özel Hazırlanan Kapsül Koleksiyonlara Hızlı Bakış

Ramazan Ayına Özel Hazırlanan Kapsül Koleksiyonlara Hızlı Bakış

Bouguessa Ramazan 2018 Koleksiyonu

Ramazan, aileyle, arkadaşlarla ve eş-dostla olan davetleri de peşi sıra getiriyor.

Bu mübarek ayın ruhunu en sade – şık haliyle yansıtmak isteyen markalarsa Ramazana özel kapsül koleksiyonlarıyla karşımıza çıkıyor. Bouguessa, Riva Fashion, Dolce Gabbana, Massimo Dutti gibi markalar da bu yönleriyle dikkatleri çekiyor.

Bouguessa Ramazan 2018 Koleksiyonu

İhtişamı bir kenara bırakarak en natürel tonları sadelikle işleyen markalar, şıklığı modern kesimleri ve trendlere indirgenen detaylarıyla sağlıyor.

Bouguessa Ramazan 2018 Koleksiyonu

Bouguessa’nın Modern Kaftanları

2018 Ramazan koleksiyonuyla bakışları üzerine çeken Bouguessa, kaftanları ve elbiseleriyle zarafeti yansıtıyor.

Sofistike bir duruş, minimalist detaylarla bu ayın ruhunu tesettürlü kadınların kombinlerine taşıyacak marka, kullandığı soft renklerle de “sadelik ve şıklık” mottosunu gerçekleştiriyor.

Bouguessa Ramazan 2018 Koleksiyonu

Beyaz, ekru gibi nude tonların yanı sıra pastel yeşiller ve pastel mavilerle çok beğenilen markanın kapsül koleksiyonu, kabarık kolları, volanlı etekleri, göz alıcı dokuları ve modern kesimleriyle beğeni üstüne beğeni topluyor.

Massimo Dutti 2018 Ramazan Koleksiyonu

Massimo Dutti ile İftardan Sahura En Güzel Geçiş

İftardan sahura en güzel geçişi sağlayacak parçalara Ramazan koleksiyonunda yer veren Massimo Dutti, her zaman olduğu gibi modern görünümlerinden taviz vermiyor.

Massimo Dutti 2018 Ramazan Koleksiyonu

İpek kaftanlar ve ceketler, incecik elbiseler ve tuniklerle stillere şıklık atışı yapan marka, sıcak günlerde de serinliği sağlamayı hedefliyor. Sadece kıyafetlerle yetinmeyen Massimo Dutti Ramazana özel kapsül koleksiyonlarına ipek eşarpları, saten terlikleri ve süslemeli çantalarıyla gündüzden geceye kesintisiz bir şıklık taşıyacaktır.

Riva Fashion 2018 Ramazan Koleksiyonu

Riva Fashion’dan Ölçülü Şıklık

Tesettürlü kadının stiline farklı ve güncel yorumlar getirmeyi başaran Riva Fashion, Ramazan koleksiyonuyla yine dikkatleri üzerine çekiyor. Sadece kaftan modelleriyle yetinmeyen marka, sportif elbiseler, yüksek bel eteklerle karşımıza çıkıyor. Koleksiyondaki parçalar daha sade ve açık renk tonlarıyla, oldukça bol dökümlü modelleriyle bu ayın ruhuna adapte oluyor. Marka, trendleri yakalayarak Ramazan’da da ölçülü şıklığı yansıtıyor.

Riva Fashion 2018 Ramazan Koleksiyonu

Bonus!! Kız Çocuklarına Özel Ramazan Koleksiyonu

Riva Fashion markasının kız çocuklarına özel hazırladığı ramazan kapsül koleksiyonu renkli parçalarıyla çok sevilecek. Bol elbiseleri en neşeli halleriyle tasarlayan markanın bu ürünlerine siz de çocuklar da bayılacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *