Mutluluğunuzu Soft Renkli Kıyafetlerinizle Birleştirin

Mutluluğunuzu Soft Renkli Kıyafetlerinizle Birleştirin

Mutluluğunuzu Soft Renkli Kombinlerle Tamamlayın

Klasik kırk altıların moda elbisesi ve hanımların zarafetini simgeleyen özelliklere sahip bir elbise için kombin oluşturalım. Son zamanlarda çağdaş yaşam biçimini muhafazakarlık çizgisine taşıyanlar, biraz daha öz değerler içinde giyinmeyi bir zevk ve bir anlayış haline getirdiler diyebiliriz. Muhafazakar yapıyı hesap eden firmaların yanında sıradan butiklerde bu tür elbise tasarımlarını da gündeme getirir oldular. Faraza bizim de elimize böyle bir elbise geçti. Onu nasıl kombinleriz.

Yakasız, kolsuz giyinmek muhafazakarlık çizgisini ihlal etmek demektir. Bu anlayış toplumumuzda yaygın olarak kabul edilir. Dolayısıyla hanımlar evlerde, ince bir şal ile kollarını örterler. Ya da dışarıya çıktıklarında içlerine kollu penye türü bir parçayı devreye sokabilirler. Ya da beyaz bir ceketle daha resmi bir ortama ayak uydurabilirler. Bu elbiseye beyaz bir pantolon ve zarif bir ayakkabıyla kombine bir değer katabilirler.

Elbisemizin rengi ve desenine uygun düşecek ipek bir şal tamamen duruşumuzu değiştirebilir. Bu kombine uygun aksesuarları da seçmek bizim için zor olmayacaktır. İnci bir kolye ile birlikte yüzük ve çantamız bu kombinasyon içinde yerlerini alacaktır. Soft tonlar artık hayatımızın her parçasında. Bizler de sizler için kombinimizi bu renkler üzerine kurduk.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir