Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Modanın Yalın Çizgisi “Minimalizm”

Modanın Yalın Çizgisi “Minimalizm”

Minimal Tesettür Giyim Modelleri 2014

Minamlizm, 1960’larda sadeliğin ve yalın bir tasarımın düşüncesi ile doğmuştur. Bir dönemler renkler, ışıltılar, desenler abartılı modeller moda dünyasının temel konuları olsa da, artık sade ve rahat giyim hanımlar tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Minimal Tesettür Giyim Modelleri 2014

Minimalizm yalın çizgilerle her sezon yükselişini sürdürmeye devam ediyor. 2014 Sonbahar Kış mevsimi ile birlikte modellerdeki detayların tamamen minimalize edilmesi ile karşımıza birbirinden zarif ve sade modeller çıkmakta.

Editörlerimiz hazırladığı çok özel videomuzu izleyin!

Minimal Tesettür Giyim Modelleri 2014

Elegan Bir Şıklık, Abartısız Tekrenk Hakimiyeti

Yalın ve elegan bir şıklık içerisinde abartısız modellerin tek renk hakimiyeti ile gardıroplarımızda yerini alan bu modelleri, özellikle siyah ve beyaz renklerinde fazlasıyla görmekteyiz. Kışın koyu ton tercihlerinde siyahın hakim olduğu kabanlar ve etekler bu sezon minimalizmin etkisi ile karşımıza heryerde çıkıyor olması bizi şaşırtmamalıdır..

Minimal Tesettür Giyim Modelleri 2014

Hanımlar Minimalist Tasarımları Severler

Uzun, dökümlü ve bol tasarımların tercih edildiği bu moda akımında detaysız şıklıklar özenle bir araya getirilmiş diyebiliriz. Stil sahibi hanımların öncelikli tercihi olan minimalist tasarımların, sezonun en çok tercih edilen ve beğenilen modelleri arasında olduğunu da söyleyebiliriz.

Minimal Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kreasyonda Minimalizim Anlayışı Sadelik, Zerafet ve Şıklıktır

Minimalizmde yalınlığı fikre dayanmayan gereksiz işlemlerden kaçınmayla da özetleyebiliriz. Bir elbisenin oluşmunda, kreatif düşünce önce doğru fikir üzerinde gelişir. Doğru düşünce, yapılan işin hem işe yararlılığı, hem de onun etik değerleriyle doğrudan ilgilidir.

Minimal Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kombin: Ceket-Mango, kaban-Theory Elizabeth, eşarp-HTC Square

Minimalizmde ancak doğru düşünce üzerinden iyi ve güzel kreasyonlarla albenisi olan modeller meydana getirilir. Bir kıyafette gereksiz ve fazlalık hiçbir unsur olmaz. Olacak olan en küçük şeyin işlevi vardır. Bundan dolayı da bir kreasyonda sadelik minimalizm anlayışı ve ölçüleriyle yakalanabilir. Sadelik, zarifliğin ve şıklığın en belirgin özelliğidir.

3 Trackbacks

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *