Sezon İndirimlerinde Doğru Alışverişin Püf Noktaları Nelerdir?

Sezon İndirimlerinde Doğru Alışverişin Püf Noktaları Nelerdir?

Hesaplı Tesettür Kombin Önerileri

Giyim kuşam biz hanımlar için vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Aslında bu ihtiyaç sırtımıza geçirebileceğimiz bir elbiseyle karşılanmaz. Elbisenin kumaşı ve sağlamlığı kadar; giyim stilimize uyup uymaması da bizi düşündüren en büyük unsurdur. Bir kıyafetin, tasarım gücü kreatif yapısı, koleksiyonu ve modeline varıncaya kadar bizim ilgi alanımıza girmektedir. Kendi stilimize en uygun modelleri takip ederek almak isteriz. Bütçemizi zorladığı zamanlarda ise sezon sonu indirimleri biz hanımlar için kaçırılmayacak büyük bir fısattır.

Mevsim sonu indirimler bütçemize uygundur

Markalar bütün argümanlarıyla; mağazadan butiklere kadar sezon sonu indirimlerini yaparlar. Gelecek sezon çalışmaları başlar başlamaz; ellerindeki ürünleri bir an önce büyük indirim kampanyalarıyla stokları temizlerler, raflara yeni sezonun ürünleri için yer hazırlarlar. Bizler bu fırsatları istediğimiz kıyafeti alma imkanına dönüştürebiliriz. 2013-2014 Sonbahar/Kış sezonundaki kıyafetler ve parçaları bir sonraki senede kullanabilirsiniz.

Hesaplı Tesettür Kombin Önerileri

Tek renkli modeller favorileriniz olsun

Sezon sonu aldığımız indirimli kıyafetlerimiz, genel geçer klasik ve düz renklerden oluşmalıdır. Benim değişmeyen renkler olarak gördüğüm çoğu kez, siyah, bordo, mor, kahverengi, haki yeşil ve parlement mavisidir. Bunlar için kolay kombin yapabileceğimiz parçalar ve aksesuarlar bulmak çok kolaydır. Ayrıca aldığımız bir kıyafetin illa ki bir yerinde değişiklik yapmak istersek, yakalarına, manşetlerine, düğmelerine dokunarak değişik bir hava verebilir, kıyafetin geçen seneki imajına ayrıca bir zenginlik katabiliriz.

Beğenerek aldığımız ve giydiğimiz modelleri çok severiz

Çoğu bayan önceden ihtiyaçlarını belirler, sonra da sezon sonu indirimlerde bütçesine uygun kıyafeti satınalır. Çünkü bazı kıyafetler sezon trendlerinde bir yıl gibi zaman biriminde bile kreatif özelliğini kaybetmez. Minimal formlardaki modeller sezonlar boyunca hit olma özelliğini kaybetmez. Eğer sade ve klasik bir tarzınız varsa tek renk kaban, pardesü, ceket, etek ve gömlekleri sezon sonu indirimlerinde kaçırmamalısınız!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir