Moda İnstagramlarının Stilleriyle 2018 – 19 Kış

Moda İnstagramlarının Stilleriyle 2018 – 19 Kış

Tesettür Moda İnstagramları

2018/19 kışında en dikkat çeken moda İnstagramlarını bir araya getirdik! Kimi sezonun soğuk iklimine capcanlı renklerle sıcaklık getirirken; kimi bohem stilleri kimiyse sonuna kadar sportif tavrı tercih etti. İşte binlerce beğeni toplayan isimlerin yeni yılı karşılama kombinleri…

Yarasa Kol Dış Giyim Modelleri

Yarasa Kollu Dış Giyim Parçalarıyla Havalı Kış

Dış giyim parçalarını ön plana alarak yaptığı tesettür kombinler ile 2018/19 kış koleksiyonlarının ipuçlarını veren Sena Sever, dolapların havalı tasarımlarını karşımıza çıkarıyor. Sezonda oversize akımı oldukça yer bulurken yarasa kollu geniş kalıplı paltolar da yıldızını parlatıyor. Kahve tonlarında peleriniyle binlerce beğeni toplayan it-girl, yeşil paltosuyla kontrast uyum yakalayarak bakanın enerjisini yükseltti. Sarıyla yeşilin uyumunu bir kere daha gözler önüne seren Sena Sever, takipçilerinden de övgüyü aldı.

Sweatshirt Kombinleri

Baş Rolü Oynayan Cool Sweatshirt’ler

Rahat stilin formülünü her kombiniyle veren Büşra Köse, seçtiği parçalarla gençlik aşılıyor. Sweatshirt’leri her daim ön plana alan fenomen isim, seçimlerinde genellikle nötr tonları kullanıyor. Beyaz bir sweat ile oversize kahve kabanı kombinleyerek natürelliğini bir kere daha yansıtan it-girl, tupturuncu sweatshirt ile kışa renk katıyor. Sokak modasını ele geçiren sportif parçaların havalı duruşlarını tekrar tekrar kullanan Büşra Köse, yılın bu konforlu akımını da gözler önüne serdi.

Sarı Kaban Modeli

Kışa Yazı Getiren Sarı Sıcak

Dünya markalarının koleksiyonunda olduğu gibi birçok ünlü ismin kombinini de ele geçiren sarı parçalar yerli moda Instagramlarımızı da etkisi altına aldı. Bunun en iyi örneğini veren Büşra Erdoğan Toraman‘ın sarı sıcak paltosu kendine hayran bıraktı. Tek parçayla yıldız olmanın yolunu veren sarı paltoyu, siyahla kombinleyerek kontrast bir uyumu tercih eden fenomen isim, oversize parçalarla eşleşmeler yaparak sportif havayı korudu. Büyük siyah deri çantasının öne çıktığı kombinde yakaya doladığı rengarenk fular da bu ikonik kombini destekleyen detaylar oldu.

Qui Prive İkili Takım

Takım Elbise Giymenin Binbir Yolu

2018/19 kış sezonunda takım ruhunu yakalayan parçalarla nasıl kombin yapılır sorusunun en yerli cevabını Hülya Aslan veriyor. Sezonun her rengini barındıran bol pantolon ve ceket takımıyla günlük stili yansıtan fenomen isim, tarçın tonlarındaki fırfır detaylı pantolon – tunik takımıyla şık bir havayı estirdi. Bunun gibi daha birçok takım parçayı kombinleyen it-girl, haftanın her gününe ayrı bir takım yapacak kadar fikir sunuyor.

Beyaz piliseli Etek- Beyaz Triko Tunik ve Kaban Kombinleri

Bohem ve Şehirli Sokak Stilleri

Bohem ve şehirli kombinleriyle yeni yılın en havalı kombinlerine imza atan Elif Doğan, moda instagramları arasında kendine ayrı bir yer ediniyor. Soğuk kış günlerine adapte olan beyaz parçaları en farklı kombinleyenlerden biri ta kendisi. Beyaz pileli etekle eşleştirdiği beyaz uzun kazağı hem sportif hem şık bir birliktelik oldu. Bu ikiliyi nude tonlarla birleşitirirken detaylara altın ışıltıları katan fenomen isim, bohem bir havayı tam da bu renk eşleşmeleriyle yakaladı.

Esra Keskin Demir Füme İkili Takım

İkili Takım – Esra Keskin Demir: Satın Al

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

“Moda İnstagramlarının Stilleriyle 2018 – 19 Kış” için bir cevap

  1. Büşra dedi ki:

    bazı kızlar serseri görünümüne kavuşmuş:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir