Soğuk Kış Günlerinden İlhamla 6 Stil Önerisi

Soğuk Kış Günlerinden İlhamla 6 Stil Önerisi

Almanya Heidelberg - Zara Sweatshirt Kombini

Kış mevsimine en çok yakışacak renk tonlarıyla tesettür kombinleri zirveye taşımaya hazır olun. Kar kadar beyaz, puslu havalarda gri, buz gibi ama güneşli günlerde kırmızı, doğayla buluştuğunuzda koyu yeşil ve dahası kış kombinlerinize renk katacak. Yağmurlu bir İstanbul sabahından kar kaplı kayak merkezlerine, soğuk ve güneşli sahil manzaralarından sisli Karadeniz’e kadar ilhamınız olacak 6 stil önerisine hemen göz atın.

Kayak Merkezlerine Kar Beyaz Kombinler

Karlı Zirvede Beyaz Stiller

Bembeyaz karla kaplı zirveler göz alırken tesettürlü kadınların stillerine de ilham veriyor. Sıfır derecenin altına uyarlanan sıcacık parçalar, beyazın tonlarıyla (ekru, gri, kirli beyaz vs.) en havalı kombinasyonları yakalıyor. Beyaz kayak pantolonu, beyaz kar botuyla eşleyen beyaz trikolara, bir de beyaz peluş montlar eşlik ediyor. Optimis kışın en sevilesi peluş montların verdiği hava, sezonun en asil temsilcisi olurken şal renginizde farklılık arıyorsanız buz mavisini tercih edebilirsiniz. Uludağ, Kartalkaya, Erciyes, Sarıkamış ve birçok kayak merkezinin “en” görünümüne imza atacağınız bu kombini şehre taşımak da – sadece ayakkabı seçiminizi beyaz booti ile değiştirerek – bir o kadar zevkli olacak.

Karadeniz'e Bohem Kombinler

Sisli ve Yağmurlu Yükseklerde Bohem Stiller

Karadeniz‘in sis bulutlarıyla örtülen yeşilliğinde, durmaksızın yağan yağmurun tadı bir başka. Manzaradan kendini fark ettiren dağ evleriyse harika manzaraların ana ögesi oluyor. Tam da böyle bir soğuk kış gününden ilham alacağınız bohem stillerde, kürklü parkalar baş rol oyuncunuz olacak. Yağmurda yardımcınız olacak uzun çizmelerinizse kötü hava koşullarında bile yerini alırken, koyu yeşillerin ve kahve tonlarının bir aradaki sıcaklığı bu mevsime çok yakışacak.

Galata Kulesine Ekose Kaban Kombinleri

Tarihi Sokaklara Ekoseli Görünümler

Soğuk kış günlerinin en yıldız parçalarından ekoseli paltoların geçmişten gelen bir tarafı var. Yılların eskitemediği bu trend, tarihi sokaklarda gezinirken sizi zaman yolculuğuna çıkaracak. Yün dokuları, rengarenk çizgileri ve ayak bileklerine kadar uzanan boylarıyla oldukça havalı bir tarafı olan paltolar, bağcıklı botlar ve sırt çantalarıyla uyum içinde olacak. Kuru soğukların yaşandığı günlerde enerji dolu görünümleriyle köşe bucak gezme hissi uyandıracak bu kombinle, trendleri de bir bir yakalamış olacaksınız.

Boğaza Karşı Desenli Panço Kombinleri

Soğuk ve Güneşli Günlerin İkonik Havası

Ne yağmur ne kar, güneşli bir İstanbul sabahında sizi ısıtacak en ikonik parça, panço. Eşofman takımlarıyla eşleşecek sneakerlarınız sizi hafta sonuna hazırlarken, bu sportif görünüme renkli bir panço yetecek.

Yağmurlu Havalara Gri Kombinler

Yağmurlu Bir Günün Puslu Grili Kombini

Pileli etekler, ekose desenler, kalın kemerler kötü hava koşullarında en iyi stiller için baş rolü oynayacak. Tam da bu özelliklere sahip bir jileyle eşleşecek siyah sıcacık triko kazaklar iyi bir takım olacak. Midi boylarıyla uyumu yakalayacak uzun bootie’ler, siyah deri çantalar, kaşe paltolar kombininizi tamamlayacak. Sadece siyah ve gri eşleşmeleriyle kış mesaisine hava katmayı da sakın unutmayın.

Sokak Stillerine Etek ve Kazak Kombinleri

Kışın En İyi Sokak Stili Eşleşmesi: Etek & Kazak

Pileli eteklerle eşleşen oversize boğazlı kazaklar, kış sezonunun en iyi stil eşleşmesini veriyor. Haftanın her gününe uyarlanabilecek bu muhteşem ikiliyle renk oyunu oynamak da güzel, monokrom stillere bürünmek de. Unutmayın, renkli bir şemsiye bile bu görünüme ekstra ikonik bir hava katabilir.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

“Soğuk Kış Günlerinden İlhamla 6 Stil Önerisi” için bir yanıt

  1. sibelinyemekleri dedi ki:

    Harika stiller için editore tesekkurler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir