Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Mayovera’nın Ezber Bozan Tesettür Mayoları Yaza Damgasını Vurdu!

Mayovera’nın Ezber Bozan Tesettür Mayoları Yaza  Damgasını Vurdu!

Mayovera Tesettür Mayo Modelleri 2015

Ziyaretçilerimiz için sezonun en yenilerini keşfetmeye, alışverişlerinizde kılavuzunuz olacak öneriler derlemeye devam ediyoruz.

Bugün yapışmaz, su itici kumaşlarıyla, her zevk, yaş ve kullanıma uygun modelleriyle tesettür mayo ile ilgili tüm bildiklerinizi unutturan Mayovera’yı mercek altına aldık.

Mayovera Tesettür Mayo Modelleri 2015

Biziliyoruz, yaz tatillerinin olmazsa olmaz parçasıdır tesettür mayolar! Klasikleşen tasarımlar, yüksek fiyatlar ve kumaş kalitesi tartışılan ürünler ise önümüzde kocaman bir engel olarak duruyor.

Mayovera Tesettür Mayo Modelleri 2015

Mayovera bu noktada biz tesettürlü hanımların ihtiyacını görerek tüm bu beklentileri karşılayan harika bir koleksiyonu bizimle buluşturuyor.

Mayovera Tesettür Mayo Modelleri 2015

Yüksek gramajlı özel üretim, %80 poliviskon % 20 likra özelliğine sahip, özel terzi dikimi kalitesinde üretilen bu tesettür mayoları Türkiye’nin en popüler alışveriş siteleri Modanisa ve N11 üzerinden online olarak sipariş edebilirsiniz.

Koleksiyonda hem yarı hem de tam kapalı modellere yer veren Mayovera, kendine özgü tasarım ve desenlerle kalitesini ıspat ediyor.

Mayovera Tesettür Mayo Modelleri 2015

Yarı kapalı modelleri bayanlara özel yada müstakil kullanabileceğiniz havuzlarda tam kapalı modelleri ise denizde tercih edebilirsiniz.

Üstelik 100TL altı ürünlerle sadece stilinizi değil bütçenizi de düşünen Mayovera’yı bu yaz daha çok konuşacağız!

Mayovera Tesettür Mayo Modelleri 2015

Detaylı bilgi ve sipariş için www.mayovera.com adresini ziyaret etmeniz yeterli…

1 Trackback

  • 2015-07-06 | Permalink |

    […] en büyük derdi dilediği tarz ve kalitede tesettür mayoları bulamamaktır. Geçen haftalarda 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu paylaştığımız Mayovera her yaş ve zevke hitap eden özel tasarım ürünleriyle bu sorunu […]

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *