Tesettür Mayo Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Tesettür Mayo Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Tesettür Mayo Seçmenin Püf Noktası

Tatili Ramazan sonrasına bırakanlardansanız, alışverişinizi yavaş yavaş düşünmeye başlamışsınız demektir.

Biliyoruz ki en hesaplı alışverişin püf noktası doğru zamanda doğru parçalara yatırım yapmaktan geçer. Bu dönemde tatil alışverişinizi aradan çıkararak, tatili aynı zamanda fırsata dönüştürebilirsiniz.

Kapalı Mayolar

Ölçülü giyinen hanımların tatil alışverişlerindeki en büyük derdi dilediği tarz ve kalitede tesettür mayoları bulamamaktır. Geçen haftalarda 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu paylaştığımız Mayovera her yaş ve zevke hitap eden özel tasarım ürünleriyle bu sorunu ortadan kaldırmayı başardı.

Bilgi ve alışveriş için – www.mayovera.com

Tesettür Mayo Seçmenin Püf Noktası

Peki onca seçenek arasından hangi modeli seçmeli, tesettür mayo alırken nelere dikkat etmeli? İşte beğenerek aldığınız kapalı mayoların sizi yarı yolda bırakmaması için dikkat etmeniz gerekenler…

Tesettür mayo alırken dikkat etmeniz gereken püf noktalar

  • * Tesettür mayosu alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus kullanım sonrası vücuda yapışmayan kumaştan yapıldığına emin olmaktır.
  • * Su itici ve çabuk kuruyan kumaşları tercih etmelisiniz.
  • * Deniz ve havuz kullanımı için üretilen tesettür mayolar farklı tasarım ve modellere sahip olabilir. Sizde mayonuzu seçerken nerede kullanacağınızı dikkate almalısınız.
  • * Kavuran yaz sıcaklarında mayonuzun sizi yakmasını istemezsiniz, bu sebeple hava alan ve güneş ışınlarını yansıtan kumaşları tercih etmelisiniz. Bu hassasiyetle üretilmeyen ve genellikle uygun fiyatlı oldukları için tercih edilen ürünler tatilinizi kabusa çevirebilir.
  • * Seçtiğiniz mayoda desenlere ve ufak stil detaylarına yer verin. Böylece deniz veya havuzun dışında da kendinizi rahat hissetmenizi sağlayabilirsiniz.
  • * Mayonuzun suyun içinde şişmesini engellemek için parçalı modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece mayonuzun suyu hapsetmesinin önüne geçmiş olursunuz.
  • * Geniş bir bel yapısına sahipseniz, daha ince görünmek için mayonuzun üst kısımlarını desenli, alt kısmını ise koyu ve düz renkli seçebilirsiniz.
  • * Uzun boyluysanız dikey çizgili modellerden kaçının. Eğer boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız dikey çizgili modeller sizin için hayat kurtarıcı olacaktır.

Tesettür Mayo Modelleri 2015

Tatil alışverişiniz öncesi tesettür mayonuzu seçerken size rehber olacak bu önerilere kulak verin! Alışverişe su itici kumaşı, özel tasarım modelleri ve kumaş kalitesiyle göz dolduran Mayovera ile başlayabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *