Mascara ile Günün Her Saati Şıklık!

Mascara ile Günün Her Saati Şıklık!

Tesettür Giyim 2015 Modelleri

Tüm kadınların gündüzden geceye kullanabilecekleri çok yönlü parçalar Naki Mascara 2014-15 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda…

Naki Mascara’ı diğer tesettür giyim markalarında ayıran en temel özelliği her yaş ve zevkten müşteriye gündüzden geceye kullanabilecekleri geniş bir ürün yelpazesi sunmasıdır.

Tesettür Giyim 2015 Modelleri

Bu yüzden her sezon yenilenir ve tazelenir. Bizde Naki Mascara’yı bu Sonbahar’da da mercek altında tutuyoruz! Trendlerin yanı sıra tarz ve tercihleri farklılık gösteren tüm kadınların kullanabileceği çok yönlü parçaları sizler için seçiyoruz.

Üstelik Naki Mascara ürünleri şimdi ürünleri bir tıkla kapınızda! Mascara’nın tüm ürünlerini online satış sitesi www.naki.com.tr’den de sipariş verebilirsiniz.

Tesettür Giyim 2015 Modelleri

Naki Mascara ile Casual Şıklık

Kusursuz geometrinin oluşturduğu estetik formlardan ilham alan Mascara koleksiyonu casual silüetlerde hayat buluyor. Gündüz şıklığı için Mascara 2014-15 Koleksiyonu hem çarpıcı kombinler oluşturmak, hem de kendi başına zarif, minimal bir tarz yaratmak için ideal. Dokulu kumaşların mükemmel ölçülerle parçalanarak bir bütünü oluşturduğu casual tasarımlar modern ve stil sahibi kadınların yeni gözdesi olacağa benziyor.

Tesettür Giyim 2015 Modelleri

Naki Mascara ile Gözalıcı Şıklık

Abartıdan uzak, sade bir stili benimseyen kadınların ilk tercihi olan Mascara yeni sezonda soğuk kış aylarını sıcağa çevireceğe benziyor. Kumaşlardaki kusursuz detaylar, özel davetlere modern bir hava kazandırıyor. Düz renkli ve sade sade modeller, 2014-15 kış sezonunda kadının sade zarafetini gün yüzüne çıkarıyor. Naki Mascara 2014-15 Sonbahar Kış Koleksiyonu bu kış her yaş ve zevkten kadının öncelikli tercihi olacak.

Dilerseniz Mascara‘yı Facebook ve Instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

Yorumlar

“Mascara ile Günün Her Saati Şıklık!” için bir cevap

  1. […] 2014/2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu, genç ve kendini her daim genç hisseden kadınların içini ısıtmaya […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir