İçinizi Isıtacak Kabanlar Mascara’da!

İçinizi Isıtacak Kabanlar Mascara’da!

Mascara 2014-2015 Koleksiyonu

Mascara 2014/2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu, genç ve kendini her daim genç hisseden kadınların içini ısıtmaya yetiyor!

Mascara, kaban, mont ve palto modelleriyle modayı takip eden stil sahibi kadınlar için hafta içi ve hafta sonu rahatlıkla kullanabilecekleri tasarımları gardıroplarına taşıyor.

Mascara 2014-2015 Koleksiyonu

Siyah, mavi, kahve, kiremit ve bej tonlarının vurgulandığı kabanlarda, kemerli modellerin yanı sıra, desenlerin öne çıktığı tasarımlar da favori parçaların başında geliyor. Mascara, ulaşılabilir fiyat aralığı ve geniş ürün yelpazesi ile gardırobunuzu yenilemeye hazır.

Trikosuz bir kış düşünülemez. Özellikle triko detaylı, ince özel dolgusuyla sıcak tutan kabanlar en rahat kullandığımız parçalardan. Triko detaylı kabanlara yatırım yapın, eminiz ki pişman olmayacaksınız.

Mascara 2014-2015 Koleksiyonu

Rahat ve şık giyim tarzını ön planda tutan Mascara, 2014-2015 Sonbahar Kış koleksiyonunda elegan kadının gardırobunu renklerle harmanlayarak yansıtıyor. Uzun paltoların öne çıktığı bir koleksiyonla karşımızda olan Mascara’daki şık ve zamansız paltoları hemen satın alabilirsiniz.

Mascara 2014-2015 Koleksiyonu

Tüm bunların yanında Mascara’nın seçkin Sonbahar-Kış koleksiyonunun bazı modellerinde %50’ye varan indirim fırsatı da online alışveriş mağazasında sizleri bekliyor.

Mascara’nın tüm ürünlerini incelemek ve indirimleri yakalamak, 100 TL ve üzeri alışverişlere bedava kargo imkanından yararlanmak için hemen www.naki.com.tr yi ziyaret edin!

Dilerseniz Mascara’yı sosyal medya hesapları üzerinden de takip edebilirsiniz.
Facebook: Facebook.com/nakimascara
Instagram: Instagram.com/nakimascara

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *