Marjinal Çizgiler: Tata Naka

Marjinal Çizgiler: Tata Naka

Farklı Stillerde Tesettür Giyim Önerileri

Kumaş tasarımcıları, sadece kumaşın dokusunun üzerinde çalışmaz. Kumaşın dokusu önemli olmakla birlikte yünlü olması, pamuklu olması, keten olması, ipek olması kadar, üzerindeki çizgileri, desenleri renkleri de kumaşı kumaş yapan albenilerdir.

Tata Naka, Fransız Ressam Henri Matisse’nin resimlerinden ilham alarak, yeni bir kumaş peysajına uygun fikirlerle geliştirdiği stil, giyimde popart stilini tercih eden bayanlar için adeta kurtarıcı bir rol oynadı.

Farklı Stillerde Tesettür Giyim Önerileri

Önce kadınsanız eğer, renklerin kadın hayatındaki değerini bilirsiniz. İster bir çöl ikliminde, ister tropikal bir ülkede, ister kutupta, ister uzak doğu, Hindistan, Pakistan, Çin, japonya ve Filipinlere kadar renkler, desenler kumaşlarda binbir şekle girmiş, kültür oluşmuş, kadında, kadının düşüncesinde, duygusunda ve hayatında yer bulmuştur.

Taka Naka giyim stili, kayda değer olarak moda dünyasında ve benzer anlayışların hakim olduğu bir trend haline geldiğini söyleyebiliriz.

Farklı Stillerde Tesettür Giyim Önerileri

Tata Naka’dan tasarımlarının işte bunlardan biri olarak bayanların beğenisiyle buluştuğunu görebiliriz.

Kadın mutluysa eğer bunu kıyafetlerine yansıtır. Eğer matem tutuyorsa, renklerinde tutsaklığını görmek mümkün. Eğer kadın duygusal olarak nötürse, seçeceği konum inançtan, heyecandan, çoşkudan yanadır.

Farklı Stillerde Tesettür Giyim Önerileri

Bunun en bariz örneği de rengarenk çiçekler, desenler belki de mütevazi bir popart anlayışıdır ki; bu da halkın zevklerine inmek ve küçük şeylerle bile mutlu olabilmektir.

Fazla söze gerek yok şimdi Tata Naka Koleksiyonu’na birlikte bir göz atalım. Tata Naka koleksiyonu giyim zevkinize ışık tutacak parçalardan ilham alabilirsiniz.

Farklı Stillerde Tesettür Giyim Önerileri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *