Manto ve Kabanlarla Dört Dörtlük Kombinler

Manto ve Kabanlarla Dört Dörtlük Kombinler

Serin ve soğuk günler başladı. Artık dışarı çıkmadan önce birkez daha düşünüp ona göre karar veriyoruz. Özellikle çok üşüyen kadınlar için kombin yapmak, karasızlığı da beraberinde getiriyor. Bu kış, Yeşiltopuklar olarak size en şık kombinleri hazırlayacağız. Sizin yapmanız gereken sadece, benzer model ve renkleri kendi stilinize göre uyarlamak. Bizimle birlikte kış kombinlerinizi yapmaya var mısınız? O halde birbirinden güzel dört kombin şimdi sizinle.

Ekru ve Sütlü Kahverengi Kış Kombini

Kombin: Kaban: Blackfive, Çanta: Gucci, Etek: Meslita

Ekru, krem, sütlü kahveler…

Kış gelince aklınıza sadece siyahlar, bordolar, lacivertler gelmesin. Kışın o karanlık günlerine inat ekrulara, kremlere, sütlü kahvelere gardroplarınızda yer açın. Özellikle bu kış ekruların hızlı yükselişi sürecek. Ekrunun hakim olduğu kombinimizde eteğimiz ve trikomuz birbiri ile çok zarif bir uyum içerisinde. Kışın çok üşüyenler için kalın bir kabanı, kombinimide dış giyim parçası olarak düşünüyoruz.

Siyah-Kırmızı Kış Kombini

Kombin: Kaban: Helmut, Hırka: Orla Kiely, Ayakkabı: Zara

Günün kurtarıcı klasik parçaları

Kararsız kaldığınız günlerde, muhakkak aklınızda hemen giyebileceğiniz üç dört kombin olsun. Bunlardan birisi de, siyah etek ayakkabı ve kaban üçlüsü. Bu üç parçanın birleştiği kombinlerde, içinize seçtiğiniz hırka ya da gömlekle eşarbınızı kombin yapabilirsiniz. Biz bu kombinde kırmızının enerjisine vurulduk. Çantamızda da özellikle kırmızı detaya vurgu yapmak istedik.

Soft Renklerle Kış Kombini

Kombin: Etek: Orla Kiely, Triko: HM, Kaban: Teori

Soft renklerden asla vazgeçmeyin

Kış gelince soft renkler gözümüze uzak kalır. Oysa artık her renk, her sezon rahatlıkla giyilebiliyor. Soft renkler ise özellikle bu sezon tercih edebileceğiniz tonlar arasına. Biz bugün pembenin, pudra tonunun etkisinde kaldık. Etek ve kazağımıza pudraya özellikle yer verdik. Açık renklerin hakim olduğu bu kombinde, ekru bir dış giyim tercihimiz kombinimizin renk kotrastına tam bir uyum sağlamakta.

Siyah Beyaz Desenli Manto Kombini

Kombin: Kazak: Chicnova, Kaban: Desigual, Yüzük: Asos

Dış giyimlerde desen ayrıcalığı

Dış giyimlerde klasik tek renklerde sıkılanlar için, desenli kabanları bu sezon tavsiye ediyoruz. Özellikle siyah beyaz ekose ya da çizgili kabanlar günlük kombinlerinizde size eşlik edebilir. Siyah etek ve ayakkabı ile yaptığınız her kombinde desenli kabanlarınızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tüm kış kombinlerimizi görmek için Yeşiltopukları takipte kalın.

Yorumlar

“Manto ve Kabanlarla Dört Dörtlük Kombinler” için 4 cevap

 1. hilal dedi ki:

  Kombinlerdeki eteklerin boyları ne kadar acaba, bileğin ne kadar üstünde?

 2. ummahan dedi ki:

  3 kombinde bot ne marka acaba

 3. Ayşe dedi ki:

  Bu kombinlerin markalarına ve fiyatlarına nereden ulaşabiliriz acaba? Yani almak istedik diyelim nereden bulabiliriz?

 4. Aysun arslan dedi ki:

  Mr bu kombinleri nerden alabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir