Mabeyin Restaurant’ta Haftasonu Kahvaltı Keyfi!

Mabeyin Restaurant’ta Haftasonu Kahvaltı Keyfi!

Alkolsüz-Mekanlar-Mabeyin-Restaurant

Alkolsüz Yeme-İçme Mekanları: Mabeyin Restaurant

“Yemek yemek üzerine ne düşünürsünüz bilmem. Ama kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı” diye boşuna dememişler…

Hafta sonunda sevdikleriyle birlikte saatler sürecek mükemmel bir kahvaltı sofrasında bulunmayı kim istemez? İşte karşınızda İstanbul’un en keyifli kahvaltı mekanı, Mabeyin Restaurant.

Alkolsüz-Mekanlar-Mabeyin-Restaurant

Mabeyin Restaurant; Antep mutfağının geleneksel ve zengin kahvaltı sofralarını her Pazar saat 10.00 – 13.00 saatleri arasında misafirlerinin beğenisine sunuyor. Geleneksel kahvaltı çeşitlerinin yanı sıra Antep mutfağına özgü lezzetleri de bünyesinde barındıran zengin menüsü ile eşsiz bir kahvaltı deneyimi yaşatıyor. Klasik bir Pazar günü geçirmek istemeyenlere tavsiyemiz güne güzel bir kahvaltı ile başlamak…

Alkolsüz-Mekanlar-Mabeyin-Restaurant

İşi başından aşkın metropol insanları olarak mesai günleri bir tost, bir kâse kahvaltılık gevrekle sabahların âhını alsak da hafta sonları fena acısını çıkartıyoruz. Kısıklı’daki Mabeyin Restaurant çeşit çeşit peynirle, zeytinle, balla, kaymakla sefası sürülecek kahvaltılar için adres defterine eklenesi yeni bir yer. Mabeyin Restauran İstanbul’da Antep kahvaltısını hakkıyla yaşatıyor. Mabeyin‘de kişi başı menü fiyatı ise 40TL.

Mabeyin Restaurant
Adres: Burhaniye Mh. Eski Kısıklı Cd. No:7 Kısıklı / İstanbul

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir