Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kurtarıcı Parçamız “Denim”

Kurtarıcı Parçamız “Denim”

Spor Tesettür Giyim Modelleri

Uçuşan uzun elbiselerimiz, bol paça pantolonlarımız ve bluzlarımız ve eteklerimiz; kısacası dolabımızda az kalbimizde çok yer kaplayan yazlıklarımızı giymeye çoktan başladık bile!

Ancak malumunuz, havalar değişken olmaya devam ediyor, bu kararsız hava şartlarında en iyi kurtacımız, her şeyle kolayca uyum sağlayan yılların eskitemediği ‘Denim’ler oluyor…

Spor Tesettür Giyim Modelleri

Denim parçalar, bütün dünyada kabül gören bir değer olarak karşımıza çıkıyor. Denim modellerin büyüsüne ise kapılmayan yoktur esasında. Tesettür hanımlar ise kombinlerinde özellikle kot etek ve elbise modellerine yer vermeyi tercih ediyor. Bir haftasonu gezi programında kot etek ve elbiselerle yapılan kombinlerde, babetlerle birlikte floral desenli rengarek ipek eşarpları düşünebilirsiniz.

Spor Tesettür Giyim Modelleri

Özellikle rahat kullanımından dolayı öğrencilerin ve gençlerin özellikle tercih ettiği denimlerde, karşımızda her sezon çok zengin bir model arşivi çıkıyor. Hatta kot etek ve elbiselerimizi birkaç sezon bile üst üste giyebiliyoruz. Giyimde kullanılan denim parçaların yanısıra kot çantalar, cüzdanlar, kemerler, kot şapkalar, hatta kot kumaş kullanılarak tasarlanan mini maskotlar, anahtarlıklar, ajandalar bile bir ikon haline geldi.

Spor Tesettür Giyim Modelleri

Denim parçalara olan düşkünlüğümüzün altını çizmek istiyoruz. Hepimizin kot eteği, kot pantalonu ve pardesüsü var? Kot kap ya da gömleği olanlar da mutlaka vardır içinizde. Önemli olan kotu kendinize doğru parçalarla yakıştırabilmenizdir. Denimlerle yapılan kombinlerde başörtülü hanımların, tesettür sınırlarına dikkat etmesi gerektiğini de burada birkez daha hatırlatmak isteriz doğrusu.

Spor Tesettür Giyim Modelleri

Kot kumaşı doku renk ve kolaj olarak elbiselerimizde istediğimiz stilde kullanabiliriz. Kot kültürü o kadar zengin bir kültür haline geldi ki; bir avukatın, bir doktorun, bir öğretmenin ciddi bir klasik takım elbise olarak kullanabildiği gibi, bir sanatçının metal düğmelerle süslediği marjinal bir pop, bir rock ve bir punk kültürüne de gönderme yapabilir.

Spor Tesettür Giyim Modelleri

İşte “denim” böyle bir şeydir… Kendi dünyasına göre kullanmasını ve giymesini bilen bayanlar denim parçalarla farklı çizgiler yakalayabilir.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *