Kuaybe Gider’den Sena Sever’e Haftanın En Çok Dikkat Çeken Moda Instagramları

Kuaybe Gider’den Sena Sever’e Haftanın En Çok Dikkat Çeken Moda Instagramları

Muhafazakar Instagram Moda Fenomenleri

Sevilen sosyal medya kanallarından Instagram’ın, en dikkat çeken moda fenomenlerini keşfe çıktık! Akıllara kazınan stilleriyle oldukça iddialı ve oldukça cool isimler, yeni neslin radarında.

Fenomenlerin hafif bir umursamazlıkla dinamizm kazanan duruşları, kusursuz tasarımlarla birleşince farklı yorumlara dönüştü. Sembolik modanın kurallarını yıkan, duruşu, stili ve kimliğiyle öne çıkan instagram fenomenleri bu haftaki yazımızda…

Tuğba Gül Bağatır- İlaveten

@ilaveten Instagram’ın en eğlenceli hesaplarından biri @ilaveten aktif paylaşımlarıyla takipçilerini her defasında kendine hayran bırakıyor. Neşeli, hareketli ve bir o kadar eğlenceli… Bu haller tabii ki stile de yansıyor, ortaya sıra dışı fakat bir o kadar da güçlü bir duruş çıkıyor.

Merve Hifa Çağlar Stili

@mervehifa Yetenek ve sıra dışılık bir isimde toplandı. Tasarım konusundaki muhteşem yeteneğiyle son zamanların en dikkat çeken instagram fenomenlerinden Merve Hifa Çağlar, kendine özgü stiliyle özellikle yeni nesil tasarımcılar arasında öne çıkıyor.

Palindroom

@palindromm Sanatkar ruhlu fenomenlerden biri de @palindromm. Eğlenceli, sıra dışı ve moda konusunda oldukça yetenekli… Sanat eseri niteliğinde özgün tasarımları ise kesinlikle görülmeye değer.

Kuaybe Gider Stili

@kuaybegider Yeni neslin öncü tasarımcılarından, kendine özgü çizgisinden asla sapmayan isim Kuaybe Gider… Farklı olma çabasında olmayan, ancak hiçbir zaman sıradan olmayan duruşuyla Kuaybe Gider’in hep paylaşımı sabırsızlıkla bekleniyor.

Sena Pektemet

@senapektemek Asil duruşuyla on binler tarafından sevilen Sena Pektemek, minimal stiliyle beğeni topluyor. Sadece kombinleriyle değil gezip gördüğü yerler hakkında da aktif paylaşımlar yapan @senapektemek, yaşadığı eğlenceli hayata takipçilerini de ortak ediyor.

Sena Sever Stili

@senaseveer İnstagramın aktif kullanıcılarından biri de Sena Sever. Sportif, cool, salaş, bohem… Farklı farklı kombinlerinde değişmeyen tek gerçek, her zaman şık oluşu. Genç yaşının verdiği enerjiyi takipçilerine yansıtan fenomen, 100 binleri kendine hayran bırakıyor.

Şüheda Aydın - Şüşütown

@susutown İnstagramın en zarif fenomeni kim desek, herkesin aklına ilk olarak Şüheda Aydın gelir. Yeteneğiyle aldığı moda eğitimlerini harmanlayarak ortaya kusursuz tasarımlar çıkaran isim, sevilen şalları ve kıyafetlerinin yanı sıra sımsıcak ailesi ve dostluklarıyla her zaman takipçilerine örnek bir yaşam sunuyor.

Büşra Yarar

@bsrayarar Genç ve eğitimli yeteneklerden biri de Büşra Yarar. Kesinlikle sıradan değil. Farklı olma çabasında olmadan farklılaşan isimlerden. Sanatsal boyuttaki fotoğrafları, normcore stiliyle ilgi çeken instagram fenomenlerinden.

Elif Doğan Elbise Modelleri

@elifd0gan En sevilen blogger’lardan Elif Doğan, instagramın da en dikkat çeken isimlerinden. Mütevazı halleriyle her zaman asalet timsali isim, sade ve güçlü stiliyle on binlere hitap ediyor.

Elif Hanımcık

@elifhanimcik Yüz bini aşkın takipçisiyle instagramın dikkat çeken hesabı, elifhanımcık styling konusunda farkını ortaya koyuyor. Her paylaşımıyla natürelliği yansıtan fenomen isim, minimalist stiliyle olduğu gibi duruşuyla da öne çıkıyor.

Meryem Merve Batu

@meryemmervebatu Aktif kullandığı hesabıyla büyük kitlelere hitap eden, fenomenler arasında zarafetiyle adından söz ettiren Meryem Merve Batu, kombinleriyle de herkesi kendine hayran bırakıyor. Her paylaşımıyla minimal şıklığı sergileyen yetenekli tasarımcı, binlerce takipçisine ilham veriyor.

Peki siz en çok hangi moda instagramlarını takip etmekten hoşlanıyorsunuz?

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir