Koton 2014 Bluz ve Gömlek Modelleri

Koton 2014 Bluz ve Gömlek Modelleri

Tesettür Bluz ve Gömlek Modelleri 2014 Koton

Koton bu sezon karşımıza üç farklı temayla çıkıyor. Decore, kış şekerleri ve Sweet punk adını verdiği temalarla, yeni sezonda birbirinden özel tasarımlarını hanımların beğenisine sunuyor. Özellikle çalışan hanımlar kumaş eteklerinin üzerine bluz ya da şık gömlek bulmakta zorlanıyorlarsa, Koton’un 2014 Sonbahar Kış bluz ve gömlek modellerini muhakkak görmelerini öneriyoruz.

Koton yeni sezonda tüm koleksiyonu ile şölen tadında bir başlangıç yaptı. Her gün ne giysem sendromu yaşayan hanımlara, sezonda sıcak bir etki yaratan Koton’un bluz ve gömleklerini şık etek ve ceketleriyle kombinlemelerini öneriyoruz.

Tesettür Bluz ve Gömlek Modelleri 2014 Koton

Koleksiyonda zarif ve özel modeller detaylarıyla dikkat çekiyor. Yılan derisi şık desen, yaka detaylarındaki özel aksesuar tasarımlar, puantiye aşkı, çizgili modeller, siyah beyaz uyumu, iki renkli özel gömlekler, klasik ve tek renk tasarımlar öne çıkan parçalar arasında.

Sonbahar-Kış mevsimi boyunca kat kat kışlık kazaklar bizleri sıcak tutsa da her zaman cazip gelmemektedir. Bluz ve gömleklerin zarif ve şık duruşunu asla hırkalar ve kazaklar maalesef sağlayamıyor. Şık kombinler, şık stiller için ceketlerinizin içine her zaman gömleklerinizi tercih etmelisiniz. Yeni sezon bluz ve gömlek modellerinden minimal formlardaki tasarımları, Koton yeni sezon koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Yorumlar

“Koton 2014 Bluz ve Gömlek Modelleri” için bir cevap

  1. […] arasında gelmektedir. İki renkli özen tasarımlar ise, bu sezon tercih edebileceğiniz bluz modelleri arasında […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir