Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Koton 2013 – 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Koton 2013 – 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Koton 2013 - 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Koton 2013 – 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu görücüye çıktı.

Koton birbirinden iddialı şık modellerle yeni sezona giriş yaparak, 2013 – 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonunu üç ayrı tema ile tanıttı. Bunlar “Kış Şekerleri”, “Sweet Punk” ve “Decore”. Koton’un yeni sezon koleksiyonunda, pastel tonlar en çok tercih edilen renkler arasında. Stil ve konforu esas olan koleksiyonda, çalışan ve modern hanımlar için birbirinden şık tasarımlar bulunmakta. Ayrıca klasik ve spor tarzda giyinmeyi seven hanımlar içinde model çeşitliliği oldukça fazla.

Koton 2013 - 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kış Şekerleri” temasında pastel tonlar dikkat çekiyor. Sezon trendlerinden olan yuvarlak omuzlu kabanlar, bol giyinmeyi seven hanımlar için salaş hırkalar, sigaret pantolonlar ve elbiseler koleksiyonda ağırlıkta yer almakta. Ayrıca kışa hareketli renklerle giriş yaparak, limon sarısı, pudra, lavanta gibi renkleri de bu temada görmekteyiz. Modern çizgiler, çiçek desenleri ve sezon trendi ekoseyi de Koton’un 2013-2014 Sonbahar Kış koleksiyonundaki modeller arasında.

Koton 2013 - 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Decore” teması, enerjik tasarımlarla genç moda severlerin beğenisine sunuluyor. Temada yer alan renkler ise şeker pembesi, zümrüt yeşili, kırmızı ve sarı. Modellerdeki kristal taş işlemeleri koleksiyona ışıl ışıl ve enerjik bir hava katmakta. Etekten gömleğe, elbiseden bluz ve cekete kadar her modelde taş işlemeleri göze çarpmakta. Koleksiyon feminen kumaşlar ve modern işçiliği ile dikkat çekiyor.

Koton 2013 - 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Sweet Punk” temasında sezon trendleri olan leopar, zımba, kürk detaylar, tüylü kazaklar, çiçek desenleri tasarımlarda ön plana çıkıyor. Petrol mavisi ve bordo temanın vazgeçilmez renkleri arasında. Koton 2013-2014 Sonbahar Kış koleksiyonu adeta rengarenk ve ışıl ışıl diyebiliriz. Bununla birlikte kışın kendini hissettiren koyu renk tonları da kilit modeller arasında.

Koton 2013 - 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

1 Trackback

  • 2013-11-13 | Permalink |

    […] Koton yeni sezonda tüm koleksiyonu ile şölen tadında bir başlangıç yaptı. Her gün ne giysem sendromu yaşayan hanımlara, sezonda sıcak bir etki yaratan Koton’un bluz ve gömleklerini şık etek ve ceketleriyle kombinlemelerini öneriyoruz. […]

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *