Kombin Önerileriyle Daha İnce Görünmenin Sırları!

Kombin Önerileriyle Daha İnce Görünmenin Sırları!

İnce ve Zayıf Gösteren Kombinler

İster incecik bir kadın olalım istersek kilolu ama hepimiz olduğumuzdan daha ince görünmeyi isteriz.

Her şeyin bir püf noktası olduğu gibi dilediğimiz kıyafette dilediğimiz incelikte görünmenin de püf noktaları var! Peki, daha ince görünmenin yolu nedir derseniz cevabı haberimizde!

Giyim Hileleri

1) İki farklı renk! Zayıf görünmenin ilk kuralı renk hilelerinden geçiyor. Vücudunuzun alt ve üst kısımlarını ikiye bölün ve farklı iki renk kullanmayı deneyin.

2) Geniş omuzları kamufle edin! Çok geniş omuzlar sizi olduğunuzdan daha iri gösterecektir. Omuzlarınızın üzerinden aşağıya doğru uzanacak olan şal geniş omuzlarınızı kamufle edecektir.

Zayıf Gösteren Kombin

3) Maksi eteklere yer verin! Uzun etekleri biz tesettürlü kadınlar için zamansız parçalardan biri ancak dünyaca ünlü dev markalarında koleksiyonlarında sıklıkla rastladığımız maksi etekler altın bir dönemden geçiyor. Uzun eteklerin boyunuzu olduğundan daha uzun göstereceği gibi ince bir görüntü oluşturmanıza da yardımcı olacak.

Büyük Beden Giyim

4) Ayakkabılara dikkat edin! Zayıf görünmemizi sağlayacak olan sadece kıyafetlerimiz değil! Ayakkabılarımızın seçimleri de oldukça önemli. Örneğin bantlı bir ayakkabı seçiminde bulunacaksanız, bantlarının bilek hizasında olamamasına dikkat edin. Parmak uçlarında biten bantlı modeller olduğunuzdan daha ince gösterecek.

5) Fermuarlı modellere yer açın! Elbise seçimlerinizde önden fermuarlı modelleri tercih ederseniz aynaya baktığınızda çok daha fit göründüğünüzü düşüneceksiniz.

6) Kalın kemerlerle ince bir bel! Kıyafetlerinizi aksesuarlarla hareketlendirmek istiyorsanız kalın bir kemer iyi bir fikir olabilir. Ancak desenli parçaların üzerine kullanmamaya özen gösterin.

Zayıf ve İnce Gösteren Parçalar

7) İddialı olun! Geniş kadranlı saatlerle bileklerinizin ne kadar ince göründüğüne siz bile inanamayacaksınız.

8) Elbiselerden yararlanın! Uzun elbiseler her kadını olduğundan daha ince gösterecek kurtarıcı bir parçadır. A kesim ise bu etkiyi iki katına çıkarabilecek sihirli bir model!

Zayıf Gösteren Kombin

9) Aksesuarlar büyüsün siz küçülün! Kıyafetlerinizde kullandığınız aksesaarları büyük ve gösterişli olanlardan seçerseniz büyük aksesuarlar olduğunuzdan daha zayıf ve ince görünmenizi sağlayacaktır.

10) Kalçalarınızı gizleyin! Uzun ve dökümlü blazer ile kalçalarınızı kamufle edin. Onun yerine dökümlü bir tunik de tercih edebilirsiniz.

Zayıf Gösteren Kıyafet

Yorumlar

“Kombin Önerileriyle Daha İnce Görünmenin Sırları!” için 2 cevap

  1. […] Oversized ceketler bol kesim olduğu için olduğunuzdan birazcık kilolu görünme ihtimali var. Daha zayıf görünmeniz için ufak tüyo ve püf noktalar ile işinizi biraz daha […]

  2. […] önerileriyle daha ince görünmek mümkün mü diyorsanız cevabı Kombin Önerileriyle Daha İnce Görünmenin Sırları başlıklı haberimizde […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir