Kişiye Özel Pastalar ve Ekşi Mayalı Fransız Ekmeklerinin İstanbul’daki Adresi: Brioche Bakery

Kişiye Özel Pastalar ve Ekşi Mayalı Fransız Ekmeklerinin İstanbul’daki Adresi: Brioche Bakery

Brioche Bakery Kişiye Özel Porsiyonluk Pasta

Fransız mutfağından tanıdığımız, yumurtalı ve tereyağlı mayalı hamurdan yapılan bir çeşit “Fransız ekmeği” olan Brioche’nin isim verdiği mekan, Avrupai havası, Dünya mutfağından örnekler barındırması ve kişiye özel pastaları ile müşterilerini memnun eden mekanlardan. İstanbul Reşitpaşa’da bulunan mekan, lezzetli tatlıların, benzersiz pastaların, ekşi mayalı ekmeklerin en güzel örneklerini sergiliyor. Mekanın detayları ve burada ulaşabileceğiniz hizmetlerin tüm detayları ise yazımızda yer alıyor.

Brioche Bakery Ekşi Mayalı Ekmek

Kişiye özel pastalar, ekşi mayalı ekmekler, organik ürünler

Doğum günleri, evlilik yıl dönümleri, yeni iş kutlamaları, mezuniyet tebrikleri ve diğer birçok özel gün kutlaması için yapılması gereken ilk iş güzel bir pasta seçmek. Bu noktada Brioche Bakery imdadınıza yetişiyor. Kendi çizgilerini ve deneyimlerini müşterinin talebiyle birleştirerek, benzersiz ve göz alıcı bir pastayla buluşturmayı başaran Brioche Bakery, özel günlerin kurtarıcısı oluyor.

Brioche Bakery Meyveli Tartolet

Yalnız pasta değil, farklı birçok tatlı ve atıştırmalığın da hazırlanıp, siparişin alındığı mekanda, özel kutlamalar için ikram endişesinin giderilmesi sağlanıyor. Brioche Bakery’nin eşsiz brownieleri, tatlı milföyleri, tartoletleri ve tartları bu konuda bir hayli yardım ediyor.

Brioche Bakery Kişiye Özel Harf Pasta

Pastalar ve tatlılar yalnızca kutlamalara saklanmamalı diye düşünenlerdenseniz size katılıyoruz! Her koşulda ve durumda tatlı yeme hakkımızı saklı tutuyor ve kutlanacak bir şeyimiz yoksa bile günümüzü güzelleştirmek, akşamımıza tat katmak, hafta sonumuzu hareketlendirmek için bir tatlıyla kendimizi ödüllendiriyoruz.

Çikolata ve Taze Meyvelerle Servis Edilen Brioche French Toast

Dilimlenmiş brioche ekmeğinin özel sosuyla tavada kızartılıp akçaağaç şurubu, nutella ve taze meyvelerle servis edildiği brioche french toast ise menünün en gözdelerinden biri oluyor. Yanında bir americanoyla, espressoyla ya da Türk kahvesiyle ise lezzet dengelenip, tatlı keyfi tamamlanıyor.

Brioche Bakery Ekşi Mayalı Ekmek

Brioche Bakery yalnızca pastaları ve tatlıları ile değil, ekşi mayalı ekmekleri ile de iddialı! Tam buğday ve cevizli tam buday ekmeği, sade ekşi mayalı ekmek, sade çavdar ve cevizli çavdar ile zeytinli, kuru domatesli veya biberiyeli ekmekler de burada pişiriliyor ve satılıyor.

Brioche Bakery Peynir Dolgulu Milföy ve Çay

Brioche Bakery İletişim

  • Adres: Tuncay Artun Caddesi, Reşitpaşa Mahallesi, No 135A, Sarıyer
  • Tel: (0212) 323 33 33

Mekan Editörü Esra Ünal

Brioche Bakery Aşure

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir