Kayra’dan Sezona Özel Elbise ve Tunik Modelleri

Kayra’dan Sezona Özel Elbise ve Tunik Modelleri

Kayra Elbise ve Tunik Modelleri

Tesettür referanslı markalar, her sezon koleksiyonlarını bayanların beğenisine iftiharla sunuyorlar. Kayra‘da bu markalardan sadece biri… Kayra’nın sezona özel tesettür elbise ve tunik modelleri, 2014 sonbahar kış sezonunun en beğendiğimiz tasarımları arasına girdi bile!

Kayra Elbise ve Tunik Modelleri

Her koleksiyonun tematik özellikleri vardır

Modada önemli olan markanın taşıdığı orijinalliğidir. Koleksiyonlar da kendi orijinalliği içinde bütün değerleri kendi üslubunca kullanır ve bu değerler, kadının duygu dünyasını fethederek, cazibeli bir algı ve satın alım gücü oluşturur. İşte bu noktada, Kayra’nın sezona özel elbise ve tunik modellerinde tema çalışması ile tam bir uyumluluk içindedir. Kayra‘nın yeni sezon teması olan Selam; sezonda ses getirerek hanımların ilgi odağı oldu.

Kayra Elbise ve Tunik Modelleri

Kayra elbise ve tunik modellerindeki özel şıklık

Kayra‘nın yeni sezon elbise ve tunik modellerini incelediğimizde özellikle şehirli ve çalışan kadınların hedef alındığını görüyoruz. Çalışan hanımlar için her gün kıyafet kombinlemek ve seçmek bazı zamanlar kişiyi zorlar. Ama gardırobunuzda belli bir düzen ve stil seçimi üzerine kıyafetlerinizi yerleştirirseniz, her sabah işe giderken size de kolaylık yaratacaktır.

Kayra Elbise ve Tunik Modelleri

Kayra modelleri standart kaliteye haizdir

Kayra’nın yeni sezon elbise ve tunikleri kalıp, tasarım ve kumaş bakımından kaliteye haizdir. Kırmızının, vişnenin, fuşya renginin tunik ve elbiselerde kullanıldığını görüyoruz. Klasik ve neoklasik formlarla vitrinlerde bu modelleri görebiliriz. Bu modeller düğmeli, düğmesiz, önü açık, dizüstü ve topuklara kadar uzun eteğiyle dikkat çeken unsurların başında geliyor. Bir taraftan parlement mavisi ve saks mavisi diyebileceğimiz renkler kullanılsa da, buna eşlik eden, yeşiller ve cam göbeği renkler de aynı kreasyon içinde modelleri süslemektedir.

Kayra Elbise ve Tunik Modelleri

Kayra’nın ürünlerini kendi online satış sitesinden veya E-Tesettür.com.tr‘den temin edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir