Kayra Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri

Kayra Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri

Kayra Abiye Elbise Modelleri

Kayra abiye elbiseleri zerafeti ile göz kamaştırıyor!

Tesettür giyim markalarından Kayra‘nın 2013-2014 Sonbahar Kış abiye elbise koleksiyonu, abiye seçimlerinize şık bir alternatif oluşturuyor. Özel gün ve geceler için kıyafet seçmek oldukça zordur. Rengi, modeli, kumaşı derken bir anda kararsız kalarak ne giyeceğimizi bulamayız. Kayra, tam da bu noktada yeni sezonda birbirinden şık abiye elbise tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda minimalist modeller ön plana çıkıyor. Yeni sezonda yine bizi heyecanlandıran tasarımlar, elagan duruşlarıyla özel günleriniz için şiirsel bir tad bırakıyor.

Kayra abiyelerde ince detaylar göze çarpıyor

Modellerde sezonun trend renkleri olan bordo, ceviz yeşili, mürdüm, petrol mavisi ve olmazsa olmaz siyah renklerinin hakimiyeti görülmekte. Kayra, feminenliği yalın ve şık formlarla sunuyor. Kayra’nın abiye elbise modellerindeki ince detaylar, kıyafetin tüm albenisini oluşturuyor. Özellikle yaka ve kollardaki işlemeler elbiseye sofistike bir görünüm kazandırıyor.

Kayra Abiye Elbise Modelleri

Özel gün ve geceler için hazırlanan abiye elbiselerin kumaşı ve modeli ne olursa olsun, pul ve dantel işlemelerindeki zarafet, modelin konfor ve stilini başarıyla yansıtıyor. İlkbahar yaz sezonunda kullanılan peplum detaylarını Kayra’nın 2013-2014 Sonbahar Kış abiye koleksiyonunda da görmekteyiz.

Kayra kendine özgü çizgisi ile tüm hanımlarım beğenisini kazanmakta. Desen ve ışıltı Kayra modellerinde gizemini koruyan en önemli detay. Kayra abiye elbise modelleri bu sezonun en çok konuşulacak tasarımları arasında yer alacak gibi görünüyor.

İşte size özel gün ve gecelerinizde şıklığınızı artıracak Kayra abiye modelleri;

Yorumlar

“Kayra Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri” için bir cevap

  1. […] Kayra Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir