Kayra 2013 – 2014 Sonbahar Kış Sezon Açılışı

Kayra 2013 – 2014 Sonbahar Kış Sezon Açılışı

Kayra Giyim 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

KayraSelam” Koleksiyonu ile yeni sezona merhaba dedi. Sonbaharla birlikte markalar yeni sezon koleksiyon tanıtımlarına hız verdi. Tesettür giyim firmaları arasında önemli bir yere sahip olan Kayra markası 2013 – 2014 Sonbahar Kış koleksiyonuyla, stil giyinen hanım efendileri selamlıyor. Özel bir koleksiyonla kışa merhaba diyen Kayra, bu sezonda birbirinden şık tasarımlarla adından söz ettireceğe benziyor.

Güçlü KAYRA Kadını; Zamanı Aşan Bir Koleksiyonu Selamlıyor!” tanıtımı ile girilen Sonbahar – Kış koleksiyonunda, ilk gözümüze çarpan renkler ve modeller. Bordo ve petrol mavisi dikkatimizi çeken renkler arasında. Kışa en çok yakışan renk olan bordo, Kayra’nın tasarımlarında hayat bulmuş diyebiliriz.

Kayra Giyim 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

İstanbul Venedik Sarayı’nda gerçekleştirilen Kayra Sonbahar-Kış Koleksiyonu‘nda, sezonun trend tüm detayları görebileceğiz. Kapitone kumaşlar, derinin estetik duruşu, nakış ve dantel işlemeler modellerde görülecek detaylar arasında.

Modern ve kentli hanımı hedef alan firma, stil giyinen hanımefendilerin beğenisini kazanmaktadır. Koleksiyonda özel gün ve davetler için hazırlanan modellerde peplum detaylar, dantel işlemeler, parlak saten kumaşın ağırlığı bu sezon da hissedilmekte.

Kayra koleksiyonlarında her zaman gizemi ve şıklığı ön plana taşımakta. Tasarımların tüm detaylarındaki şıklık elbisenin tamamına yansımakta. Kayra modelleri, zarafet ve güzellik anlamına geliyor. Bu sezon koyu tonların işlendiği koleksiyonda detaylar keskin çizgilerle buluşurken, şıklık her zaman için ön planda tutulmuş.

Bunlarada göz atabilirsiniz;

Yorumlar

“Kayra 2013 – 2014 Sonbahar Kış Sezon Açılışı” için 3 cevap

  1. […] yaptı. 2013-2014 Sonbahar Kış tunik modelleri ise, renk ve model bakımından oldukça zengin. Kayra Selam Koleksiyonu ile tüm hanımların beğenisini kazandı. Koleksiyondaki birbirinden hoş ve zarif tasarımlar […]

  2. […] öncesinde, tüm modelleri ile artık mağazalarda. Silüet ve formlarda ortaya çıkan minimalizm Kayra 2013 2014 Sonbahar Kış koleksiyonu ile yeniden […]

  3. […] Kayra “Selam” koleksiyonunda bu sezon beş farklı tema ile karşımıza çıkıyor. Bunlar ofis, trendy, davet zarafeti, cadde ve güz vakti. Bu temalardan davet zarafetini biz çok sevdik. Bugüne özel Kayra yeni sezon modellerinden özel gün ve gecelerde, ya da davetlerde tercih edebileceğiniz şık tesettür abiye kombinler hazırladık. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir