Kayra Abiye Elbiselerle “Davet Şıklığı”

Kayra Abiye Elbiselerle “Davet Şıklığı”

Kayra Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2014

Kayra “Selam” koleksiyonunda bu sezon beş farklı tema ile karşımıza çıkıyor. Bunlar ofis, trendy, davet zarafeti, cadde ve güz vakti. Bu temalardan davet zarafetini biz çok sevdik. Bugüne özel Kayra yeni sezon modellerinden özel gün ve gecelerde, ya da davetlerde tercih edebileceğiniz şık tesettür abiye kombinler hazırladık.

Kayra Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2014

Dingin ve doğal bir stili seviyorsanız minimal formlarda klasik modelleri tercih edebilirsiniz. Özel günler için kullandığınız siyah, zarif eteğinizin üstüne klasik saten bir gömleği kullanabilir, kombininizi aksesuar ya da çantanızla daha ışıltılı hale getirebilirsiniz.

Kayra Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2014

Bir kına gecesi ya da düğün davet programınız varsa en göz alıcı modelleri ve en can alıcı aksesuarları seçebilirsiniz. Feminen bir stili seviyorsanız, böyle günlerde etek ve gömlek tercihi yerine, tek parça albenisi çok olan şık bir abiye elbiseyi giyebilirsiniz. Aksesuar, ayakkabı ve çanta tercihlerinizi elbisenizin albenisi kapatmayacak şekilde, en uygun parçalarla tamamlayabilirsiniz.

Kayra Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2014

Kayra Selam koleksiyonunu işlevselliğine göre beş ayrı tematik kreasyonla ürünlerini sınıflıyor. Çalışan kadın veya ev hanımlarının bu beş sınıfa ayrılmış ürünlerinin hepsine de ihtiyaç duyabilir. Böylece ofiste ne giysem, davetlerde ne giysem, sokaga çıktığımızda, caddede yürüdüğümüzde üzerimize ne alsak dediğimiz elbiselerin yanı sıra, güz vakti gibi duygusal yoğunluğu paylaşacağımız giysilerle de kendimize romantik bir iklim oluşturabiliriz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir