Kayra 2013 – 2014 Sonbahar Kış Trençkot Modelleri

Kayra 2013 – 2014 Sonbahar Kış Trençkot Modelleri

Kayra 2013 - 2014 Trençkot Modelleri

Kayra trençkot modelleri bu sezonda oldukça şık…

Yeni sezona merhaba diye Kayra; yine birbirinden şık tasarımlarla sezona giriş yaptı. Kayra 2013-2014 Sonbahar Kış trençkot modelleri ile, bu sezon bir hayli iddialı görünüyor. Serin mevsimle uyumlu modellerde, modern kesimler ve toparlayıcı düzgün kalıplar bir şıklık sunuyor.

2013-2014 Sonbahar Kış trendlerini Kayra trençkot modellerinde görmekteyiz. Sezonun öne çıkan pileli etek detaylarına kaplarda özellikle yer verilmiş. Ayrıca asimetrik kesim tasarımlar, kendini genç hisseden tüm hanımların favori modelleri arasında yer alacak gibi görünüyor.

Trençkot modellerinde diğer göze çarpan bir detay ise, cep detaylar ve üniformatik kesimler. Tasarımlara ince bir şıklık katan kemer detayları ise, en gözde trend parçaları arasında. Kayra trençkot modelleri şık duruşlarıyla estetik algıyı ön plana çıkartıyor.

Sezonun trend renklerini ise tüm modellerde görmekteyiz. Özellikle bordo, yeşil, ekru ve mor renkleri cıvıl cıvıl bir sezonun bizi beklendiğini gösteriyor. Sezonun en çok tercih edilen kumaş yapısı ile Kayra Giyim, sonbahar ve kışta soğuk havaların hissedilmeyeceğinin de adeta garantisini veriyor.

Yeni sezonda bizi heyecanlandıran Kayra; kalite ve şıklılığı bir arada tutarak zengin bir ürün seçeneği sunuyor. Bu sezonun en çok konuşulacak markaları arasında olan Kayra kreasyonundaki tasarımlarla modern ve şehirli hanımların gözdesi olacak.

İşte size birbirinden şık Kayra 2013-2014 Sonbahar Kış trençkot modelleri;

Yorumlar

“Kayra 2013 – 2014 Sonbahar Kış Trençkot Modelleri” için 2 cevap

  1. […] tercih ediyoruz. Önden üniformatik düğmeleri ise tasarıma spor bir hava sağlamakta. Bu sezon Kayra kap modellerinde plise detayları ön plana çıkmakta. Serin mevsimli uyumlu kap modellerinde, modern formlar ve […]

  2. […] Kayra 2013 – 2014 Sonbahar Kış Trençkot Modelleri […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir