Sonbaharın Enerjisini Yansıtan Olive Renginde Şık Bir Kombin

Sonbaharın Enerjisini Yansıtan Olive Renginde Şık Bir Kombin

Olive Renkli Kayra Kap Kombini

Sonbaharın serin havalarında özellikle dış giyimde trençkot modelleri ve kap modelleri tercih ederiz. Bugünkü şık kombinimiz ise, sonbahar mevsimi ile uyumlu, sonbaharın enerjisini yansıtan estetik algıların yüksek olduğu tasarımlardan oluşmakta. Bu sonbahar renkleri ise çok özel. Ihlamur yeşili ve olive renklerinin soft renk tonları trendler arasında.

Pilise etek detaylı, belden zarif kemer ve kol şeritlerinin hoş bir algı oluşturduğu, olive renginde olan Kayra marka kap modelini kombinimiz için tercih ediyoruz. Önden üniformatik düğmeleri ise tasarıma spor bir hava sağlamakta. Bu sezon Kayra kap modellerinde plise detayları ön plana çıkmakta. Serin mevsimli uyumlu kap modellerinde, modern formlar ve tasarımlardaki minimalist detaylar, Kayra şıklığı ile hoş bir ambiyans içinde.

Sezon trendlerinden olan plise detaylı kap modelimize yine sezonda öne çıkan Armine leopar desenli şık bir ipek eşarbı tercih ediyoruz. Sizler de bu sezon leopar eşarplarınızı hem spor kombinlerinizde, hem de şık klasik takımlarınızda kullanabilirsiniz. Leopar desenlerini farklı renk alternatiflerini de kombinlerinizde kullanmanızı öneririz.

Kombinimize Aker marka şık kahverengi çanta, Marc Jacobs saat ve Giuseppe Zanotti’nin kahverengi zarif çizmelerini tercih ediyoruz. Sizler de olive rengindeki kombinlerinizi, kahverenginin muhteşem uyumu ile kullanabilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir