Kar Havasında İyi Gidecek Kışlık Kombinler

Kar Havasında İyi Gidecek Kışlık Kombinler

Meryem Acar Kaban

Yeşiltopuklar‘ın moda editörleri olarak benzersiz stil önerileri derlemeye devam ediyoruz. Farklı bir bakış açısıyla hazırladığımız kombinlerimizle siz de yepyeni bir kış stili yakalayabilir, bizden aldığınız ilhamla kendiniz de farklı kombinler hazırlayabilirsiniz. Benzersiz alışveriş sitemiz sayesinde hazırladığımız kombinlerdeki tüm ürünleri anında satın alabilirsiniz. Şimdi gelin, başka hiç bir yerde göremeyeceğiniz, görseniz de bizim hazırladığımızı bileceğiniz kışlık tesettür kombinlere göz atalım.

Kışa yaklaşım şeklinizi değiştirin! Bahar veya yaz aylarında giyilmeye programlanmış parçaları, kışlık dış giyimlerle de kombinleyerek 4 mevsim kullanabilirsiniz. Kış demek sadece kazak veya triko demek değildir. Doğru renk ve parçaları birbiriyle birleştirdiğinizde hem stilinizi hem de modaya bakış açınızı güncellemiş olursunuz.

2021 Kışlık Tesettür Giyim Kombinleri

Şal: Normcore
Kaban: Mango
Tunik: Normcore
Pantolon: Mango
Çanta: Matmazel
Ayakkabı: Mango

4 Mevsim Kullanıma Uygun Tunikleri Kabanlarla Kombinleyin!

Pandemi sebebiyle değişen alışkanlıklarımız, giyim tarzımızı da etkiledi. Şimdilerde daha sade ve yalın kombinler daha popüler ve tercih edilir durumda. Her ne kadar, pandeminin ilk günlerindeki gibi evde fazlaca vakit geçirmesek de, bir süre daha hafta sonları evimizde kalmaya devam edeceğiz. İşte tam bu süreçte hem bütçemize uygun hem de sezonla uyumlu parçaları gardırobunuza ekleyerek çok amaçlı kullanabilirsiniz. Özellikle 4 mevsim kullanabileceğiniz pamuklu tunikleri, Kışın kabanla, baharda trençkotlarla, yazın da tek olarak tercih edebilirsiniz. Kabanla kombinlediğiniz tuniklerinizi sezonun hakim rengi kahve bir çanta ve ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Bu gibi tunikler jeanlerle çok daha iyi dururlar, bizim önerimiz jean pantolonlar ama bol paça salaş pantolonlarla da tercih edebilirsiniz.

2021 Genç Tesettür Kombinleri

Şal: Normcore
Mont: Mango
Sweat: LCW
Pantolon: Mango
Çanta: Matmazel
Ayakkabı: Mango

Kısa Pofuduk Montları, Triko Sweatlerle Eşleştirin.

20’li yaş kadınların daha iyi taşıyacağı pofuduk montlar, tercihini spor giyimden yana yapanlar için tavsiyemizdir. Zamansız tercih edilen çizgili sweatler bizce bu kışta elinizin altında bulunması gereken anahtar parçalardan… Ocak ayının sonuna doğru iyiden iyiye kendini gösteren soğuklar, bizi sonbahardan kalma kahverengi sevdasından bir türlü uzaklaştıramadı, bu yüzden koyu renkli pofuduk montlarla kahve tonlarında bir alt giyim tercih edebilirsiniz.

2021 Kışlık Tesettür Günlük Kombini

Şal: Normcore
Kaban: Mango
Sweat: LCW
Pantolon Etek: Mango
Çanta: Matmazel
Bot: Mango

Kahramanımız Pantolon Etekler

Özellikle tesettürlü kadınların rahatça kullanabileceği, bol ve konforlu pantolon etekler, sezonun yükselen değeri kalın tabanlı botlarla kombinlendiğinde çok iyi bir birliktelik yakalıyorlar. Bu rahat stile en uyumlu dış giyim bizce salaş kabanlar, özellikle sokak modasının vazgeçilmez tarzlarından olan bu birliktelikler yine bir sweat ile tamamlanabilir.

2021 Genç Tesettür Giyim

Renkli sweatleri hem evde hem dışarda kullanabilirsiniz. Düz trikolardan sıkıldıysanız işlemeli veya desenli triko kazaklar sizi durağanlıktan uzaklaştırabilir.

2021 Tesettür Ofis Kombinleri

Maksi Tunik: Normcore
Şal: Normcore
Kaban: Mango
Çanta: Matmazel
Çizme: Mango

Ofislerin Gözdesi Maksi Tunikler

Çalışan kadınlar için bu olmazsa olmaz önerimiz maksi tunikler… Niye mi? Çünkü tek bir çizme ile kolayca kombinlenebilir, ofis ortamında tek parça rahatlık sunar. Gün içeresindeki yorucu iş temposundan sizi bir nebze olsun uzaklaştırabilir. Elbette maksi tuniklerde tercihiniz %100 pamuklu kumaşlardan olmalı, çünkü nefes almalı, terleme durumunda belli etmemesi ve yüksek konfor sağlaması gereklidir.

2021 Ev Giyim Modelleri

Bu kış pahalı trikolara yatırım yapmayın! Pandemi sebebiyle sınırlı hareket alanına sahip olduğumuz için bizim önerimiz sadece soğuk havalarda kullanabileceğiniz kalın triko ve kazaklara yönelmemeniz. Daha çok baharda da kullanabileceğiniz ince hırkalara hatta şimdi alıp, yazın hafif esintili akşamlarda da giyebileceğiniz ince trikolara göz atın!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir