Kadın Kaptan ve Personel İle Yeni Tatil Anlayışı “Yat Turu”

Kadın Kaptan ve Personel İle Yeni Tatil Anlayışı “Yat Turu”

Kadın Kaptan ve Personel ile Yeni Tatil Anlayışı “Yat Turu”

Mavi yolculuk, her zaman tercih edilen bir tatil ve eğlence aktivitesi oldu. Organize edilen yat turları ve özel kiralanan tekneler, kendisini denizin huzuruna bırakmak isteyenlerin hep ilk sırada tercih ettiği aktivitelerden birisi haline geldi. Fakat özellikle muhafazakar hanımların, erkek kaptan ve yat çalışanlarından dolayı istedikleri gibi rahat olamaması, bu tarz tatillerin de yeterince keyifli geçmemesine sebebiyet verdi. Son zamanlarda ise giderek toplumda daha çok yaygınlaşan muhafazakar tatil anlayışına katkıda bulunurcasına özel ekibiyle yat turları düzenlenmeye başladı. Kadın kaptan, aşçı ve çalışanlarıyla yat turları, talep edenlerin hizmetine sunulmaya başlandı ve bu durum oldukça popüler bir hale geldi.

Kadın Kaptan ve Personel ile Yeni Tatil Anlayışı “Yat Turu”

Tamamı hanımlardan oluşan bir yat ekibi ile rahat bir mavi tur

Bir kadının elinin değdiği her şeyin istemsizce güzelleşiyor olduğu gerçeğinden hareketle, bu tarz tamamı kadın kaptan ve çalışanlardan oluşan bir ekiple yapılan yat turları, bir hayli menün edici ve keyif verici şekilde gerçekleşiyor. Hizmetin kalitesi, çalışanların özveri ve yetenekleri ile hem huzurlu hem de konforlu bir tur sağlanıyor. Masmavi denizin serin suları da bu keyfi taçlandırıyor. Tecrübeli bayan kaptanların yönlendirmesi ile de daha önce keşfedilmemiş koylara da gidilerek, farklı yerler görülmesi ve mavi turun bambaşka bir boyut kazanması sağlanıyor.

Kadın Kaptan ve Personel ile Yeni Tatil Anlayışı “Yat Turu”

Kalabalık sahillerden kaçıp, masmavi denizlere ulaşma fırsatı

Bir kadın titizliği ve özeniyle daha da kalite bulan yat turları, bir çok hanımın bugüne kadar isteyip de ulaşamadığı rahatlığı ve ferahlığı sağlıyor. Bodrum, Göcek, Fethiye, Marmaris gibi tertemiz ve masmavi deniziyle her zaman çokça tercih edilen tatil mekanları, özellikle yaz sezonunda bir hayli kalabalık oluyor. Fakat bu tarz yat turları ve mavi turlar ile kalabalıktan kaçarak sakin ve rahat vakit geçirmek ve tatil yapmak sağlanıyor. Genellikle 6-12 kişilik gruplar için organize edilen yat turları, git gide daha çok popülerleşmeye ve tercih edilmeye başlandı.
Özellikle muhafazakar kesimin belki de uzun yıllardır talep ettiği kadın kaptan ve personele sahip yatlar ve bu yatlarla yapılan mavi turlar, artık iyiden iyiye ön plana çıkmaya ve birçok firma tarafından organize edilmeye başladı. Hal böyle olunca da bunu uzun zamandır bekleyen ve talep eden kişilerin de bu açıdan yüzü gülmeye başladı.

Seyahat Editörü Esra Ünal

Yorumlar

“Kadın Kaptan ve Personel İle Yeni Tatil Anlayışı “Yat Turu”” için bir cevap

  1. Ibrahim dedi ki:

    Merhabalar
    Ailem ile birlikte yat tur almak istiyorum Babam hanimim ve 5 cocugim ile birlikte tutari ne olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir