Kabarık Eteklerle Özel Kombinler

Kabarık Eteklerle Özel Kombinler

Kabarık Uzun Etek Kombinleri 2014

Etek: Tibi Simona, Gömlek: Dolce&Gabbana, Eşarp: Aker

Eskiden bir dönemin modası olan kabarık etekler günümüzde yine trendler arasında. Kabarık etek trendi bir nevi vintage esintisini andıran bir ambians. Tesettürlü hanımların gardroplarında en çok yer alan ürün çeşidi aslında eteklerdir. Ama bu yaza özel kabarık formlardaki etekleri daha çok tercih etmenizi öneriyoruz.

Renk ne olursa olsun bu formlardaki etek modelleri, kombinlerinizde de size çok özel bir şıklık oluşturacak. Kabarık eteklerinizde renk tercihiniz ne olursa olsun, kombininizde beyaz ya da ekru tonlardaki gömlekler ya da bluzlar tercih edebileceğiniz üst seçimler arasında olmalı. Kombininizde vurgu etekte olacağından renk kontrastında açık renkli bir üst giyim tercih etmeliyiz.

Kabarık Uzun Etek Kombinleri 2014

Etek: Katie Ermilio, Gömlek: Plein, Eşarp: Aker

Vintage moda akımı son yıllarda birçok tasarımcıya ilham olmakta. Geçmişten günümüze hanımların vazgeçilmezi olan kabarık eteklerde geçmişte tafta kullanılırken, şimdi kumaş seçeneği ile aynı kabarık görüntü elde edilecektir. Böyle bir eteği tercih ettiğinizde bulunduğunuz zaman ve mekan da çok önemlidir.

Siz de bu yaz böyle bir etek modelini gardroplarınızda bulundurmaya ne dersiniz. Eğer istediğiniz formda bir etek bulumazsanız özel dikim yapan butiklerde, böyle bir etek diktirebilirsiniz. Hem kumaş seçeneği, hem renk seçeneği de sizin zevkinize göre olacaktır. Gelin birlikte yazın enerjisini bu şık eteklerle karşılayalım.

Kabarık Uzun Etek Kombinleri 2014

Etek: Jeager, Gömlek: H&M, Şal: Kayra

Yorumlar

“Kabarık Eteklerle Özel Kombinler” için 2 cevap

  1. […] Uzun Etek Kombinleri 2014 […]

  2. gulsen dedi ki:

    neden kobminlerin fiytları ve sadece neden görsellerden görebiliyoru.Ya lütfen fileli etek lerin fiyatlarini söylermisiniz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir